Kdo je to?
Kdo je to Nevlastní sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sestra? Lidé, vztahy

Kdo je to Nevlastní sestra?

Co znamená a jaký je význam slova Nevlastní sestra?

Nevlastní sestra je termín, který se užívá v rodinách, kde se vzali rodiče, kteří již mají děti z předchozích vztahů. Zatímco sourozenci jsou děti, které mají společné rodiče, nevlastní sestra či bratr k sobě nemají pokrevní vztah.
Příklad: matka s dcerou z předchozího vztahu se vdá za otce se synem z předchozího vztahu. Dcera a syn jsou si navzájem nevlastními sourozenci.
Existuje ještě termín polorodá sestra (polorodý bratr), který se používá tehdy, když mají děti společného pouze jednoho rodiče.Kdo je to Nevlastní sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sestra? Lidé, vztahy

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Polysyndeton? Pamatujete si definici pojmu CHKO? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lesní školka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Charisma?

Klíčová slova: Nevlastní sestra, formulace, etymologie, vysvětlení, heslo, wiki, termín, co znamená, přesný výraz, vztahy, přesný význam, pojem, přesný výraz, popis, definice, význam pojmu

Pojem Nevlastní sestra je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Nevlastní sestra

Zkusit najít heslo Nevlastní sestra ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Nevlastní sestra na Youtube

Hledat termín Nevlastní sestra na Google obrázcích

Hledat termín Nevlastní sestra na Google.cz

Zkusit najít výraz Nevlastní sestra ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sestra například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nevlastní sestra

Nyní již víte Kdo je to Nevlastní sestra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sestra? Definice pojmu Nevlastní sestra je v sekci Vztahy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Vztahy.