Kdo je to?
Kdo je to Nevlastní sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sestra? Lidé, vztahy

Nevlastní sestra

Jaký je význam slova Nevlastní sestra? Co to znamená?

Nevlastní sestra je termín, který se užívá v rodinách, kde se vzali rodiče, kteří již mají děti z předchozích vztahů. Zatímco sourozenci jsou děti, které mají společné rodiče, nevlastní sestra či bratr k sobě nemají pokrevní vztah.
Příklad: matka s dcerou z předchozího vztahu se vdá za otce se synem z předchozího vztahu. Dcera a syn jsou si navzájem nevlastními sourozenci.
Existuje ještě termín polorodá sestra (polorodý bratr), který se používá tehdy, když mají děti společného pouze jednoho rodiče.Kdo je to Nevlastní sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nevlastní sestra? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nevlastní sestra? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Savate? Víte co je PDF? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zápraží? Vzpomněli byste si co označuje výraz Antabus?

Klíčová slova: definice, informace, vztahy, přesný výraz, Nevlastní sestra, termín, původ slova, Nevlastní sestra, heslo, přesný význam, formulace, slovo, synonymum, wiki, vysvětlení, popis

Pojem Nevlastní sestra je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Nevlastní sestra hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít výraz Nevlastní sestra na Google.cz

Hledat slovo Nevlastní sestra ve Wikislovníku

Hledat heslo Nevlastní sestra ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Nevlastní sestra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Nevlastní sestra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nevlastní sestra například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Nevlastní sestra? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Nevlastní sestra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nevlastní sestra? Definice pojmu Nevlastní sestra je v sekci Vztahy

Kategorie vztahy, matka dcera, nevlastní sestra, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Vztahy).