Kdo je to?
Kdo je to, byl Goliáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Goliáš? Lidé, mytologie

Kdo je to Goliáš?

Co znamená a jaký je význam slova Goliáš?

Goliáš je biblická postava. Objevil se v 1. knize Samuelově. Mělo se jednat o obávaného zápasníka a bojovníka nadměrné postavy, který bojoval proti Izraelcům a denně vyzýval některého ze soupeřů k souboji, ve kterém ho pak zabil. Nikdo ho nedokázal přemoci, až se mu postavil malý pasáček David s prakem a oblázky.
Goliáš se Davidovi vysmíval, ten ho však trefil kamenem do čela a zabil ho, pak mu ještě usekl mečem hlavu. David se později stal králem.Kdo je to, byl Goliáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Goliáš? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Goliáš? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Dharma? Znáte termín Rar? Znáte definici termínu Disperzní? Víte, co je to Recyklace?

Klíčová slova: synonymum, Goliáš, význam, co znamená, význam slova, wiki, přesný význam, mytologie, pojem, formulace, co je to Goliáš?, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, termín, význam pojmu

Pojem Goliáš je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Goliáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Goliáš na Youtube

Hledat heslo Goliáš ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Goliáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Goliáš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Goliáš

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Goliáš? Kdo to byl Goliáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Goliáš? Definice pojmu Goliáš patří do sekce mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).