Kdo je to?
Kdo je to, byl Holobrádek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Holobrádek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Holobrádek?

Co znamená a jaký je význam slova Holobrádek?

Holobrádek bylo dříve hlavě označení pro mladšího muže, který nemá vousy. To platí i dnes, ovšem slovo holobrádek se někdy používá i pro pojmenování člověka mladého člověka bez potřebných životních zkušeností.
Toto označení může mít podle situace, ve které je použito, i hanlivý nádech. V tom případě se oslovující cítí být nad oslovovaného povznesen.Kdo je to, byl Holobrádek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Holobrádek? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Holobrádek s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pediatrie? Vzpomenete si na definici slova Kolokvium? Rozumíte pojmu Osteoporóza? Vzpomněli byste si na význam slova Otka?

Klíčová slova: popis, význam slova, co je to Holobrádek?, odborný výraz, význam pojmu, pojem, přesný výraz, formulace, informace, popis, heslo, slovo, Holobrádek, etymologie, kdo je Holobrádek?, definice

Pojem Holobrádek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Holobrádek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Holobrádek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Holobrádek na Google.cz

Vyhledat termín Holobrádek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Holobrádek například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Holobrádek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Holobrádek? Kdo to byl Holobrádek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Holobrádek? Definice pojmu Holobrádek patří do sekce vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Holobrádek v jiné sekci než vlastnosti.