Kdo je to?
Kdo je to, byl Holobrádek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Holobrádek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Holobrádek?

Co znamená a jaký je význam slova Holobrádek?

Holobrádek bylo dříve hlavě označení pro mladšího muže, který nemá vousy. To platí i dnes, ovšem slovo holobrádek se někdy používá i pro pojmenování člověka mladého člověka bez potřebných životních zkušeností.
Toto označení může mít podle situace, ve které je použito, i hanlivý nádech. V tom případě se oslovující cítí být nad oslovovaného povznesen.Kdo je to, byl Holobrádek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Holobrádek? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Holobrádek? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Brexit? Víte, co je to Žinčica? Rozumíte pojmu Senča? Rozumíte pojmu MDŽ?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, formulace, význam pojmu, Holobrádek, heslo, kdo je Holobrádek?, původ slova, vlastnosti, vysvětlení, informace, popis, co je to Holobrádek?, etymologie, kdo to je, pojem

Pojem Holobrádek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Holobrádek ve Wikimedia Commons

Najít slovo Holobrádek ve Wikislovníku

Vyhledat termín Holobrádek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Holobrádek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Holobrádek například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Holobrádek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Holobrádek? Kdo to byl Holobrádek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Holobrádek? Definice pojmu Holobrádek je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.