Kdo je to?
Kdo je to Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Co znamená a jaký je význam slova Sirota?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirota? Lidé, vztahy

Zaujala vás definice slova Sirota? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Kabala? Víte co je Finále? Pamatujete si definici pojmu Lyceum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Server?

Klíčová slova: vztahy, wikipedie, synonymum, význam, wiki, vysvětlení, pojem, přesný význam, co znamená, informace, přesný výraz, odborný výraz, přesný výraz, původ slova, etymologie, význam pojmu

Pojem Sirota je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Sirota ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Sirota ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Sirota ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Sirota ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Sirota ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirota například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sirota

Nyní již víte Kdo je to Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota je v kategorii Vztahy

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Sirota i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?