Kdo je to?
Kdo je to Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirota? Lidé, vztahy

Sirota

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirota? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sirota? s dalšími osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Gender? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karma? Pamatujete si definici pojmu Aspartam? Znáte termín Šungit?

Klíčová slova: Sirota, heslo, přesný význam, slovo, význam pojmu, vysvětlení, popis, lexikon, význam slova, wiki, termín, synonymum, přesný výraz, původ slova, význam, přesný výraz

Pojem Sirota je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Sirota ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sirota ve Wikimedia Commons

Najít slovo Sirota ve vyhledávači Yandex

Najít termín Sirota ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Sirota ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirota například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Sirota? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota je v sekci Vztahy

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?