Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sirota? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Polenta? Víte, co je to Rizoto? Pamatujete si definici pojmu Denuklearizace? Rozumíte pojmu Buňka?

Klíčová slova: význam, wiki, heslo, pojem, odborný výraz, přesný význam, Sirota, přesný výraz, definice, slovo, kdo je Sirota?, původ slova, význam pojmu, vysvětlení, vztahy, co je to Sirota?

Pojem Sirota je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Sirota ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Sirota ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sirota ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Sirota na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirota například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Sirota, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sirota? Kdo to byl Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Sirota hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?