Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Sirota? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pomelo? Znáte termín Nimesil? Pamatujete si definici pojmu Renesance? Víte, co je to Tinder?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, definice, synonymum, popis, původ slova, informace, slovo, Sirota, popis, co je to Sirota?, etymologie, pojem, kdo to je

Pojem Sirota je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sirota zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Sirota ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Sirota na Youtube

Vyhledat výraz Sirota ve Wikipedii

Zkusit najít Sirota ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirota například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sirota

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sirota? Kdo to byl Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?