Kdo je to?
Kdo je to Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Co znamená a jaký je význam slova Sirota?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sirota? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sirota? s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Kabala? Znáte termín Fjord? Pamatujete si definici pojmu Emoční inteligence? Víte, co je to Plovoucí podlaha?

Klíčová slova: informace, vztahy, formulace, význam slova, popis, význam pojmu, wiki, synonymum, heslo, co znamená, slovo, lexikon, přesný výraz, termín, původ slova, etymologie

Pojem Sirota je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Sirota v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sirota ve Wikimedia Commons

Najít výraz Sirota ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Sirota ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Sirota ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirota například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Sirota? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota se nachází v sekci Vztahy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Sirota i v jiné kategorii než v vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?