Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sirota s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Polenta? Vzpomenete si na definici slova Estetika? Pamatujete si definici pojmu Denuklearizace? Vzpomněli byste si na význam slova Arkýř?

Klíčová slova: vztahy, přesný výraz, etymologie, co je to Sirota?, význam, heslo, synonymum, informace, odborný výraz, definice, Sirota, kdo to je, co znamená, pojem, kdo je Sirota?, popis

Pojem Sirota je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Sirota v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Sirota ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Sirota ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Sirota ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirota například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Sirota? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sirota? Kdo to byl Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota se nachází v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?