Kdo je to?
Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Kdo je to Sirota?

Jaký je význam slova Sirota? Co to znamená?

Sirota je pojmenování dítěte ženského pohlaví, kterému zemřeli jak otec, tak matka. Často se se tak nazývali i chlapci. Termín se již příliš nepoužívá, pro děti bez obou rodičů se častěji užívá pojmenování sirotek.
Nejvíce sirot se vyskytovalo v období válečném. O siroty pečovala společnost již v dávné historii, ovšem na různé úrovni. Byla jim zajišťována určitá pomoc a ochrana, protože se jednalo o nejslabší členy společnosti.Kdo je to, byl Sirota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sirota? Lidé, vztahy

Definici slova Sirota můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pomelo? Znáte definici termínu Widget? Pamatujete si definici pojmu Renesance? Pamatujete si definici pojmu Přísloví?

Klíčová slova: kdo to je, lexikon, wiki, vztahy, odborný výraz, formulace, termín, co je to Sirota?, vysvětlení, popis, heslo, význam pojmu, popis, informace, definice, etymologie

Pojem Sirota je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Sirota na Youtube

Hledat výraz Sirota ve Wikislovníku

Hledat slovo Sirota na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Sirota ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sirota například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Sirota, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sirota? Kdo to byl Sirota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sirota? Definice pojmu Sirota se nachází v sekci vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?