Kdo je to?
Kdo je to Sexuolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sexuolog? Lidé, lékařství

Sexuolog

Jaký je význam slova Sexuolog? Co to znamená?

Sexuolog je pracovník v oblasti vědy, který studuje lidskou sexualitu a sexuální chování. Zaměřuje se na pohlavní život ze všech stran, bere v úvahu hlediska lékařská, fyziologická, pedagogická, psychologická, etická i jiná.
Předmětem sexuologova zkoumání je vývoj i fungování pohlavního ústrojí, lidské sexuální chování a jeho rozvoj, párové chování, rizikový sex, pohlavní i pohlavně přenosné choroby a jejich léčení.Kdo je to Sexuolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sexuolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sexuolog? s vašimi kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Denzitometrie? Rozumíte pojmu Šrapnel? Víte co je Velikonoční pondělí? Znáte pojem Remise?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, lexikon, původ slova, lékařství, synonymum, termín, wikipedie, přesný výraz, slovo, Sexuolog, definice, informace, wiki, lékařství, význam

Pojem Sexuolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Sexuolog na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Sexuolog na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Sexuolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Sexuolog ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Sexuolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sexuolog například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Sexuolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Sexuolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sexuolog? Definice pojmu Sexuolog je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, pilulky stůl, sexuolog, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství.