Kdo je to?
Kdo je to Trhan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Trhan? Lidé, hanlivé

Trhan

Co znamená a jaký je význam slova Trhan?

Trhan nebo také pobuda či houmles je člověk působící dojmem pochybné existence. Je nápadný už svým zanedbaným vzezřením, špinavým a rozervaným oblečením (proto trhan). Trhan je často zároveň bezdomovcem, i když ne nezbytně. Může se jednat pouze o člověka, kterému je úplně jedno, jak vypadá. Nejčastějším důvodem celkové zbědovanosti bývá pochopitelně hmotná nouze. Buď takový jedinec přišel o finanční prostředky k důstojnému životu kvůli dluhům, ztrátě zaměstnání, nebo kvůli tomu, že trpí nějakou závislostí, která si vyžaduje značné částky. U trhana nepřekvapí, pokud se dopouští drobných krádeží, vybírá popelnice, hledá veteš na skládkách, případně pokud žebrá. U někoho možná vzbudí soucit, jiný ho raději obloukem obejde. Mnozí trhani jsou totiž neomylně rozeznatelní nevábným zápachem už na dálku.


Kdo je to Trhan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Trhan? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s jinými osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Imigrace? Znáte definici termínu Acylpyrin? Vzpomněli byste si na význam slova Gestační váček? Pamatujete si definici pojmu Jesličky?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, popis, pojem, wikipedie, hanlivé, přesný výraz, Trhan, co znamená, formulace, etymologie, odborný výraz, původ slova, význam pojmu, hanlivé, heslo

Pojem Trhan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Trhan v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Trhan ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Trhan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Trhan na Google obrázcích

Najít pojem Trhan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Trhan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Trhan například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Trhan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Trhan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trhan? Definice pojmu Trhan je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka žena, trhan, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).