Kdo je to?
Kdo je to, byl Trhan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trhan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Trhan?

Co znamená a jaký je význam slova Trhan?

Trhan nebo také pobuda či houmles je člověk působící dojmem pochybné existence. Je nápadný už svým zanedbaným vzezřením, špinavým a rozervaným oblečením (proto trhan). Trhan je často zároveň bezdomovcem, i když ne nezbytně. Může se jednat pouze o člověka, kterému je úplně jedno, jak vypadá. Nejčastějším důvodem celkové zbědovanosti bývá pochopitelně hmotná nouze. Buď takový jedinec přišel o finanční prostředky k důstojnému životu kvůli dluhům, ztrátě zaměstnání, nebo kvůli tomu, že trpí nějakou závislostí, která si vyžaduje značné částky. U trhana nepřekvapí, pokud se dopouští drobných krádeží, vybírá popelnice, hledá veteš na skládkách, případně pokud žebrá. U někoho možná vzbudí soucit, jiný ho raději obloukem obejde. Mnozí trhani jsou totiž neomylně rozeznatelní nevábným zápachem už na dálku.


Kdo je to, byl Trhan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trhan? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Trhan? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Dip? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tvrz? Vzpomněli byste si na význam slova Kadidlo? Znáte termín Dynamický rozsah?

Klíčová slova: hanlivé, význam, odborný výraz, etymologie, popis, kdo je Trhan?, synonymum, význam pojmu, wiki, vysvětlení, popis, co je to Trhan?, přesný výraz, Trhan, heslo, kdo to je

Pojem Trhan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Trhan v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Trhan ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Trhan na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Trhan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Trhan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Trhan například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Trhan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Trhan? Kdo to byl Trhan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trhan? Definice pojmu Trhan je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.