Kdo je to?
Kdo je to Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rákosník? Lidé, národnost

Kdo je to Rákosník?

Co znamená a jaký je význam slova Rákosník?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rákosník? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rákosník? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz NASA? Víte, co je to PageRank? Znáte pojem Diktát? Rozumíte pojmu Australský fotbal?

Klíčová slova: formulace, synonymum, heslo, co znamená, popis, Rákosník, význam, termín, pojem, původ slova, odborný výraz, význam slova, Rákosník, přesný výraz, lexikon, přesný výraz

Pojem Rákosník je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít pojem Rákosník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Rákosník na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Rákosník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Rákosník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Rákosník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rákosník například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rákosník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník patří do kategorie Národnost

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Rákosník i v jiné sekci než v národnost.