Kdo je to?
Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Kdo je to Rákosník?

Jaký je význam slova Rákosník? Co to znamená?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Definici slova Rákosník můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Foton? Víte co je Folklór? Znáte pojem Glutasol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Příbor?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, význam slova, popis, definice, etymologie, slovo, kdo je Rákosník?, synonymum, popis, význam pojmu, kdo to je, odborný výraz, co je to Rákosník?, lexikon, význam

Pojem Rákosník je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Rákosník lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Rákosník ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Rákosník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Rákosník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Rákosník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rákosník například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Rákosník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rákosník? Kdo to byl Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník se nachází v kategorii národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Rákosník i v jiné sekci než v národnost.