Kdo je to?
Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Kdo je to Rákosník?

Jaký je význam slova Rákosník? Co to znamená?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Definici slova Rákosník můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz NASA? Pamatujete si definici pojmu Fandom? Znáte pojem ET? Vzpomněli byste si co znamená slovo Melta?

Klíčová slova: formulace, etymologie, původ slova, synonymum, národnost, termín, odborný výraz, informace, význam slova, popis, heslo, popis, Rákosník, význam pojmu, wiki, přesný význam

Pojem Rákosník je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Rákosník ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Rákosník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Rákosník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Rákosník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rákosník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Rákosník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rákosník? Kdo to byl Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník se nachází v kategorii národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Rákosník i jinde než v sekci než v národnost.