Kdo je to?
Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Kdo je to Rákosník?

Jaký je význam slova Rákosník? Co to znamená?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rákosník s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lapidárium? Víte co je Babí léto? Znáte pojem MSc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Motivace?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, slovo, termín, Rákosník, pojem, národnost, lexikon, přesný význam, kdo je Rákosník?, význam slova, vysvětlení, etymologie, co znamená, heslo, původ slova

Pojem Rákosník je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Rákosník zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Rákosník na Youtube

Najít heslo Rákosník ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Rákosník ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Rákosník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rákosník například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rákosník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rákosník? Kdo to byl Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník patří do sekce národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Rákosník hledat i v jiných kategoriích (než národnost).