Kdo je to?
Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Kdo je to Rákosník?

Jaký je význam slova Rákosník? Co to znamená?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rákosník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lapidárium? Znáte pojem Krav maga? Znáte pojem MSc? Vzpomenete si na definici slova Kdoule?

Klíčová slova: pojem, popis, původ slova, slovo, synonymum, lexikon, národnost, formulace, přesný výraz, Rákosník, přesný význam, kdo to je, etymologie, význam, vysvětlení, termín

Pojem Rákosník je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rákosník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Rákosník ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Rákosník ve Wikipedii

Hledat pojem Rákosník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Rákosník například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Rákosník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rákosník? Kdo to byl Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník se nachází v sekci národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než národnost.