Kdo je to?
Kdo je to Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rákosník? Lidé, národnost

Rákosník

Co znamená a jaký je význam slova Rákosník?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Rákosník? Lidé, národnost

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hmotný majetek? Víte co je Instituce? Znáte pojem Kmenový list? Vzpomněli byste si co označuje výraz Halal?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, definice, formulace, význam, přesný výraz, wiki, termín, Rákosník, vysvětlení, význam slova, pojem, přesný výraz, informace, odborný výraz, slovo

Pojem Rákosník je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Rákosník

Hledat videa s názvem Rákosník na Youtube

Hledat slovo Rákosník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Rákosník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Rákosník na Google obrázcích

Najít heslo Rákosník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rákosník například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Rákosník, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník patří do kategorie Národnost

Kategorie národnost, asiatka, rákosník, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).