Kdo je to?
Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Kdo je to Rákosník?

Jaký je význam slova Rákosník? Co to znamená?

Rákosník je hanlivý slangový výraz pro člověka vietnamského původu. Jde o označení rasistické, hanobící celou národnostní menšinu. Výraz se odkazuje k rákosu, typickým chýším a kloboukům, které se ve Vietnamu hojně vyskytují, a rýžovým polím, kde se v rákosových kloboucích pracuje.
Označení rákosník může pocházet i od stejnojmenného ptáka, který v rákosí žije a staví si v něm hnízda.Kdo je to, byl Rákosník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rákosník? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rákosník? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lapidárium? Znáte definici termínu Karpální tunel? Znáte pojem MSc? Pamatujete si definici pojmu Tenisový loket?

Klíčová slova: kdo to je, definice, odborný výraz, popis, původ slova, přesný výraz, vysvětlení, Rákosník, co znamená, národnost, synonymum, pojem, kdo je Rákosník?, termín, význam, wiki

Pojem Rákosník je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Rákosník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Rákosník ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Rákosník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Rákosník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rákosník například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Rákosník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rákosník? Kdo to byl Rákosník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rákosník? Definice pojmu Rákosník je v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v národnost.