Kdo je to?
Kdo je Sabina Remundová? Životopis Sabina Remundová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Sabina Remundová

Kdo je Sabina Remundová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Sabina Remundová narozená 18. května 1972 v písku je dcerou známé a oblíbené české herečky Ivy Janžurové a herce Stanislava Remundy. Sabina má sestru Theodoru, která se věnuje režii a scenáristice dokumentárních pořadů jako je Moje století. Celá rodina je tedy umělecky zaměřená, a proto se není čemu divit, že se i Sabina vydala hereckou cestou.
Sabina vystudovala hudebně dramatický obor na Pražské konzervatoři a poté následovala na DAMU. Mezi roky 1996 a 1999 hrála v Městském divadle v Mladé Boleslavi odkud přešla do Divadla U hasičů, kde vystupuje po boku své matky.
První filmovou roli Sabina Remundová získala ve filmech Zralé víno z roku 1981 a Jak se mele babí hněv z roku 1986. Později si zahrála i v mnoha dalších snímcích jako jsou Blázni a děvčátka, Král posledních dnů, Díky za každé nové ráno, Výlet, Lidice, Andělé všedního dne, Sedmero krkavců, 8 hlav šílenství a Past. Roli Marči ztvárnila také v trilogii Zahradnictví, která popisuje život tří rodin na pozadí dvou dekád poloviny dvacátého století.
V roce 1983 si střihla epizodní roli v dětském seriálu Létající Čestmír. Později se objevila i v seriálu Pragrafy na kolech, Trapasy, Cukrárna, nevinné lži, Případy 1. oddělení, marta a Věra, Doktor Martin a Jak si nepodělat život.
Ve velké roli ji v současné době mohou diváci sledovat v oblíbeném a oceňovaném seriálu Kukačky, který sleduje příběh dvou rodin, jimž byli v porodnici zaměněni synové. Zde Sabina Remundová vdechla život postavě Olgy, která je maminkou jednoho z vyměněných dětí. Sabina se zde objevila po boku herečky Marty Dancingerové a herců Davida Novotného, Jana Dolanského, Marka Adamczyka a Michala Isteníka.
Mezi její doposud poslední filmy patří komedie Buď chlap, Ledviny bez viny nebo snímek podle předlohy a v režii Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel po boku Martina Pechláta, Davida Švehlíka, Hynka Čermáka a Martina Hofmanna.Kdo je Sabina Remundová? Životopis Sabina Remundová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Sabina Remundová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 18. května 1972
Místo narození: Písek

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Sabina Remundová sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Peluška? Pamatujete si definici pojmu Solidarita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Terasa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ricotta?

Klíčová slova: vysvětlení, kdy se narodila Sabina Remundová?, kde se narodila Sabina Remundová?, osobnosti, místo narození, kdo je Sabina Remundová?, popis, zajímavosti, narození, wikipedie, informace, národnost, život, herectví, biografie, wiki

Pojem Sabina Remundová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Sabina Remundová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Sabina Remundová ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Sabina Remundová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sabina Remundová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Sabina Remundová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sabina Remundová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sabina Remundová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Sabina Remundová? Kdy se narodila Sabina Remundová? Kde se narodila Sabina Remundová? Sabina Remundová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, brunet modrooký, sabina Remundová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Sabina Remundová řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sabina Remundová i v jiné kategorii než je herectví.