Kdo je to?
Kdo je to Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Transhumanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Transhumanista?

Co znamená a jaký je význam slova Transhumanista?

Transhumanista je příslušník mezinárodního kulturního a intelektuálního hnutí. To studuje možnosti a následky využívání různých nových technologií a lidského vylepšování. Transhumanista použití objevů a nových technologií podporuje, pokud slouží k vylepšení schopností člověka a zmírňuje nebo odstraňuje negativní lidské projevy jako nemoci, stárnutí, nedobrovolná smrt či hloupost.
Hnutí studuje jak výhody, tak nebezpečí nejnovějších technologií.Kdo je to Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Transhumanista? Lidé, filozofie

Líbí se vám definice kdo je to Transhumanista? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín ICloud? Vzpomněli byste si na význam slova Epizeuxis? Vzpomenete si na definici slova Ironie? Znáte definici termínu UPS?

Klíčová slova: heslo, co znamená, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, filozofie, význam, pojem, lexikon, filozofie, informace, přesný výraz, etymologie, popis, slovo, wiki

Pojem Transhumanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Transhumanista ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Transhumanista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Transhumanista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Transhumanista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Transhumanista například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Transhumanista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Transhumanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transhumanista? Definice pojmu Transhumanista se nachází v kategorii Filozofie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci filozofie.