Kdo je to?
Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Transhumanista?

Co znamená a jaký je význam slova Transhumanista?

Transhumanista je příslušník mezinárodního kulturního a intelektuálního hnutí. To studuje možnosti a následky využívání různých nových technologií a lidského vylepšování. Transhumanista použití objevů a nových technologií podporuje, pokud slouží k vylepšení schopností člověka a zmírňuje nebo odstraňuje negativní lidské projevy jako nemoci, stárnutí, nedobrovolná smrt či hloupost.
Hnutí studuje jak výhody, tak nebezpečí nejnovějších technologií.



Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Transhumanista sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Třtinový cukr? Znáte termín Kosmologie? Vzpomenete si na definici slova Státní příslušnost? Víte, co je to Zápočet?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, popis, informace, pojem, wiki, etymologie, co znamená, co je to Transhumanista?, lexikon, význam, popis, filozofie, heslo, odborný výraz, kdo je Transhumanista?

Pojem Transhumanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Transhumanista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Transhumanista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Transhumanista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Transhumanista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Transhumanista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Transhumanista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Transhumanista? Kdo to byl Transhumanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transhumanista? Definice pojmu Transhumanista se nachází v kategorii filozofie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Transhumanista v jiné sekci než filozofie.