Kdo je to?
Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Transhumanista?

Co znamená a jaký je význam slova Transhumanista?

Transhumanista je příslušník mezinárodního kulturního a intelektuálního hnutí. To studuje možnosti a následky využívání různých nových technologií a lidského vylepšování. Transhumanista použití objevů a nových technologií podporuje, pokud slouží k vylepšení schopností člověka a zmírňuje nebo odstraňuje negativní lidské projevy jako nemoci, stárnutí, nedobrovolná smrt či hloupost.
Hnutí studuje jak výhody, tak nebezpečí nejnovějších technologií.Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Definici slova Transhumanista můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čtvrtkmen? Vzpomněli byste si na význam slova Terina? Vzpomenete si na definici slova Báchorka? Znáte definici termínu Čedič?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, formulace, lexikon, pojem, přesný výraz, popis, heslo, přesný význam, význam, Transhumanista, co je to Transhumanista?, slovo, filozofie, termín, wiki

Pojem Transhumanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Transhumanista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Transhumanista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Transhumanista ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Transhumanista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Transhumanista například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Transhumanista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Transhumanista? Kdo to byl Transhumanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transhumanista? Definice pojmu Transhumanista patří do sekce filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Transhumanista i v jiné sekci než v filozofie.