Kdo je to?
Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Transhumanista?

Co znamená a jaký je význam slova Transhumanista?

Transhumanista je příslušník mezinárodního kulturního a intelektuálního hnutí. To studuje možnosti a následky využívání různých nových technologií a lidského vylepšování. Transhumanista použití objevů a nových technologií podporuje, pokud slouží k vylepšení schopností člověka a zmírňuje nebo odstraňuje negativní lidské projevy jako nemoci, stárnutí, nedobrovolná smrt či hloupost.
Hnutí studuje jak výhody, tak nebezpečí nejnovějších technologií.Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Tento text (Transhumanista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Čtvrtkmen? Rozumíte pojmu Tuřín? Vzpomenete si na definici slova Báchorka? Znáte pojem Fejt?

Klíčová slova: heslo, co znamená, filozofie, pojem, etymologie, přesný výraz, co je to Transhumanista?, význam slova, přesný význam, význam pojmu, definice, lexikon, význam, kdo je Transhumanista?, wiki, popis

Pojem Transhumanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Transhumanista

Hledejte bez špehování slovo Transhumanista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Transhumanista ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Transhumanista ve Wikipedii

Vyhledat pojem Transhumanista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Transhumanista například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Transhumanista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Transhumanista? Kdo to byl Transhumanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transhumanista? Definice pojmu Transhumanista je v sekci filozofie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Transhumanista i v jiných kategoriích (než filozofie).