Kdo je to?
Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Transhumanista?

Co znamená a jaký je význam slova Transhumanista?

Transhumanista je příslušník mezinárodního kulturního a intelektuálního hnutí. To studuje možnosti a následky využívání různých nových technologií a lidského vylepšování. Transhumanista použití objevů a nových technologií podporuje, pokud slouží k vylepšení schopností člověka a zmírňuje nebo odstraňuje negativní lidské projevy jako nemoci, stárnutí, nedobrovolná smrt či hloupost.
Hnutí studuje jak výhody, tak nebezpečí nejnovějších technologií.Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Transhumanista? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Třtinový cukr? Vzpomněli byste si na význam slova Crossfit? Vzpomenete si na definici slova Státní příslušnost? Znáte definici termínu Ramen?

Klíčová slova: synonymum, slovo, popis, formulace, pojem, kdo to je, lexikon, filozofie, přesný výraz, wiki, popis, Transhumanista, kdo je Transhumanista?, význam, definice, termín

Pojem Transhumanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Transhumanista zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Transhumanista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Transhumanista ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Transhumanista ve Wikislovníku

Najít termín Transhumanista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Transhumanista například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Transhumanista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Transhumanista? Kdo to byl Transhumanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transhumanista? Definice pojmu Transhumanista je v kategorii filozofie. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Transhumanista i v jiné kategorii než je sekce filozofie.