Kdo je to?
Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Kdo je to Transhumanista?

Co znamená a jaký je význam slova Transhumanista?

Transhumanista je příslušník mezinárodního kulturního a intelektuálního hnutí. To studuje možnosti a následky využívání různých nových technologií a lidského vylepšování. Transhumanista použití objevů a nových technologií podporuje, pokud slouží k vylepšení schopností člověka a zmírňuje nebo odstraňuje negativní lidské projevy jako nemoci, stárnutí, nedobrovolná smrt či hloupost.
Hnutí studuje jak výhody, tak nebezpečí nejnovějších technologií.Kdo je to, byl Transhumanista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transhumanista? Lidé, filozofie

Zaujalo vás slovo, termín Transhumanista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ICloud? Znáte pojem Tortelloni? Vzpomenete si na definici slova Americká hypotéka? Vzpomenete si na definici slova Špinavé peníze?

Klíčová slova: Transhumanista, přesný význam, informace, definice, odborný výraz, slovo, vysvětlení, původ slova, formulace, popis, synonymum, heslo, lexikon, pojem, popis, etymologie

Pojem Transhumanista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Transhumanista na Google.cz

Vyhledat slovo Transhumanista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Transhumanista ve Wikislovníku

Hledat termín Transhumanista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Transhumanista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Transhumanista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Transhumanista? Kdo to byl Transhumanista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transhumanista? Definice pojmu Transhumanista se nachází v sekci filozofie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Transhumanista i v jiné sekci než v filozofie.