Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Kdo je to Teta?

Co znamená a jaký je význam slova Teta?

Teta je označení pro sestru otce nebo matky a také pro manželku či družku matčina nebo otcova bratra. Z důvodu zjednodušení tak často říkají děti i dalším starším ženským příbuzným, kamarádkám rodičů apod. V minulosti se slovem teta nazývaly pouze sestry otce nebo matky. Žena otcova bratra byla stryna a matčina bratra ujčina.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Teta s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pokora? Víte co je Kontextová reklama? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abolice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rump steak?

Klíčová slova: formulace, wiki, co znamená, co je to Teta?, odborný výraz, kdo je Teta?, přesný význam, definice, přesný výraz, vysvětlení, vztahy, etymologie, termín, pojem, heslo, popis

Pojem Teta je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Teta ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Teta ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Teta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Teta ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Teta, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.