Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Kdo je to Teta?

Co znamená a jaký je význam slova Teta?

Teta je označení pro sestru otce nebo matky a také pro manželku či družku matčina nebo otcova bratra. Z důvodu zjednodušení tak často říkají děti i dalším starším ženským příbuzným, kamarádkám rodičů apod. V minulosti se slovem teta nazývaly pouze sestry otce nebo matky. Žena otcova bratra byla stryna a matčina bratra ujčina.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Tento text (Teta) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pokora? Víte, co je to NIMBY? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abolice? Rozumíte pojmu Nezisková organizace?

Klíčová slova: co je to Teta?, význam pojmu, slovo, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, lexikon, heslo, synonymum, popis, kdo to je, přesný význam, vztahy, význam slova, pojem, informace

Pojem Teta je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Teta ve Wikislovníku

Hledat slovo Teta ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Teta ve Wikipedii

Vyhledat slovo Teta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Teta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta je v sekci vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Teta v jiné sekci než vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.