Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Kdo je to Teta?

Co znamená a jaký je význam slova Teta?

Teta je označení pro sestru otce nebo matky a také pro manželku či družku matčina nebo otcova bratra. Z důvodu zjednodušení tak často říkají děti i dalším starším ženským příbuzným, kamarádkám rodičů apod. V minulosti se slovem teta nazývaly pouze sestry otce nebo matky. Žena otcova bratra byla stryna a matčina bratra ujčina.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Teta? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Briliant? Vzpomenete si na definici slova Ecce homo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zelňačka? Vzpomněli byste si na význam slova Textový editor?

Klíčová slova: heslo, definice, synonymum, Teta, přesný význam, formulace, vztahy, slovo, co znamená, popis, přesný výraz, původ slova, co je to Teta?, vysvětlení, kdo je Teta?, lexikon

Pojem Teta je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Teta na Google.cz

Vyhledat termín Teta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Teta na Youtube

Hledat termín Teta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Teta

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta patří do sekce vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Teta hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.