Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Kdo je to Teta?

Co znamená a jaký je význam slova Teta?

Teta je označení pro sestru otce nebo matky a také pro manželku či družku matčina nebo otcova bratra. Z důvodu zjednodušení tak často říkají děti i dalším starším ženským příbuzným, kamarádkám rodičů apod. V minulosti se slovem teta nazývaly pouze sestry otce nebo matky. Žena otcova bratra byla stryna a matčina bratra ujčina.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Teta? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Briliant? Vzpomněli byste si co označuje výraz Burza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zelňačka? Znáte termín Axióm?

Klíčová slova: význam, wiki, pojem, popis, termín, vysvětlení, informace, formulace, kdo je Teta?, co je to Teta?, popis, synonymum, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, etymologie

Pojem Teta je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Teta na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Teta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Teta ve Wikipedii

Najít slovo Teta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Teta, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.