Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Kdo je to Teta?

Co znamená a jaký je význam slova Teta?

Teta je označení pro sestru otce nebo matky a také pro manželku či družku matčina nebo otcova bratra. Z důvodu zjednodušení tak často říkají děti i dalším starším ženským příbuzným, kamarádkám rodičů apod. V minulosti se slovem teta nazývaly pouze sestry otce nebo matky. Žena otcova bratra byla stryna a matčina bratra ujčina.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, vztahy

Definici slova Teta můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Šungit? Pamatujete si definici pojmu Domicil? Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Světelný rok?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, kdo je Teta?, odborný výraz, Teta, význam slova, etymologie, co znamená, kdo to je, definice, původ slova, lexikon, heslo, význam, přesný výraz, formulace

Pojem Teta je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Teta doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Teta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Teta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Teta ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Teta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Teta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta se nachází v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Teta i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.