Kdo je to?
Kdo je to Akvarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Akvarista? Lidé, záliby

Akvarista

Jaký je význam slova Akvarista? Co to znamená?

Akvarista je vášnivý chovatel ryb, korálů, plazů a dalších vodních tvorů a rostlin. Akvaristika je uměním, které spojuje péči o živý ekosystém s estetikou a kreativitou. Pro akvaristy je to věda, umění a vášeň zároveň.
Akvarista musí pochopit nároky různých druhů ryb a jiných tvorů, včetně jejich potřeb ohledně vody, teploty, osvětlení a stravy. Dále musí mít znalosti o filtraci, chemii vody a hygienických opatřeních pro udržení zdravého prostředí v akváriu.
Pro akvaristiku potřebujete základní vybavení, jako je akvárium, filtrace, topení, osvětlení a termometr. Mnoho akvaristů také investuje do dekorací, rostlin a ozdobných kamenů, aby vytvořili krásné a přirozené prostředí pro své ryby.
Svět akvaristiky má také své prestižní soutěže. Jednou z nejznámějších je International Aquatic Plants Layout Contest (IAPLC), která hodnotí uměleckou kvalitu akvárií. Další slavnou soutěží je The All Japan Koi Show, kde se soutěží v kráse a kvalitě koi kaprů.
V historii se objevilo několik legendárních akvaristů. Takovým příkladem je Takashi Amano, zakladatel IAPLC, který popularizoval přírodní styl akvárií s rostlinami. Dalším význačným jménem je George Farmer, britský akvarista, který je známý svými nádhernými rostlinnými akvárii.
Někteří akvaristé se pokoušejí dosáhnout rekordů, např. v pěstování největšího množství druhů rostlin v jednom akváriu nebo v chovu největšího množství různých druhů ryb.Kdo je to Akvarista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Akvarista? Lidé, záliby

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Vyměřovací základ? Znáte definici termínu Dysortografie? Víte co je Liftago? Pamatujete si definici pojmu Kapustnica?

Klíčová slova: termín, pojem, záliby, wiki, záliby, Akvarista, význam pojmu, Akvarista, wikipedie, přesný význam, slovo, lexikon, původ slova, co znamená, definice, formulace

Pojem Akvarista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Akvarista

Zkusit najít pojem Akvarista ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Akvarista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Akvarista ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Akvarista ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Akvarista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Akvarista například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Akvarista, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Akvarista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Akvarista? Definice pojmu Akvarista patří do kategorie Záliby

Text napsán pro Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.