Kdo je to?
Kdo je to Bankovní specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bankovní specialista? Lidé, profese

Kdo je to Bankovní specialista?

Jaký je význam slova Bankovní specialista? Co to znamená?

Bankovní specialista je pracovník banky, který má obvykle na starosti klientskou agendu.
Činnost, kterou bankovní specialista vykonává se může výrazně různit v závislosti na konkrétní pozici a náplně práce na ní. Obvykle však jde o zaměstnance, který pracuje s klienty - to znamená komunikuje s nimi, zpracovává jejich požadavky, vytváří konkrétní nabídky produktů na míru a podobně.
Pokud bankovní specialista nepracuje s klienty, ale dovnitř společnosti, pak často zpracovává dlouhodobé plány a záměry, metodiku apod.
Pro získání pozice bankovního specialisty či bankovní specialistky může být vyžadováno vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru či absolvování speciálních kurzů a složení zkoušek.Kdo je to Bankovní specialista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bankovní specialista? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bankovní specialista sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Ješitnost? Víte co je Křtitelnice? Vzpomněli byste si na význam slova Patio? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osteoporóza?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, přesný výraz, Bankovní specialista, vysvětlení, pojem, popis, přesný význam, termín, profese, synonymum, heslo, význam, informace, význam pojmu, formulace

Pojem Bankovní specialista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bankovní specialista

Zkusit najít frázi Bankovní specialista ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Bankovní specialista na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Bankovní specialista na Youtube

Zkusit najít termín Bankovní specialista ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Bankovní specialista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bankovní specialista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bankovní specialista

Právě jste zjistili Kdo je to Bankovní specialista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bankovní specialista? Definice pojmu Bankovní specialista patří do sekce Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.