Kdo je to?
Kdo je to Josef Klíma? Životopis Josef Klíma, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Josef Klíma?

Kdo je to Josef Klíma? Stručný životopis

Josef Klíma je populární český žurnalista, spisovatel a reportér. Zaměřuje se především na investigativní žurnalistiku. Je spoluzakladatelem týdeníku Reflex a televizních pořadů Soukromá dramata, Na vlastní oči a Očima Josefa Klímy. Je autorem na 400 reportáží. V Lidových novinách psal sloupky do rubriky Poslední slovo.
Josef Klíma získal více novinářských cen, jako je Cena Ferdinanda Peroutky, Cena Jana Beneše nebo ceny TýTý. Píše také texty a hudbu, sám i koncertuje a přednáší na besedách pro mládež.Kdo je to Josef Klíma? Životopis Josef Klíma, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Josef Klíma

Národnost: česká
Datum narození: 19. března 1951

Sdílejte tuto stránku s osobností Josef Klíma s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Cash flow? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ocílka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Majdan? Víte co je Bezlepková dieta?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, slovo, odborný výraz, Josef Klíma, etymologie, formulace, přesný výraz, popis, co je to Josef Klíma?, definice, termín, popis, synonymum, význam pojmu, heslo

Pojem Josef Klíma je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Josef Klíma ve Wikipedii

Hledat pojem Josef Klíma ve Wikislovníku

Hledat slovo Josef Klíma ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Josef Klíma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Klíma například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Josef Klíma? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Josef Klíma? Kdo to byl Josef Klíma? Kdy se narodil Josef Klíma? Josef Klíma je v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Josef Klíma dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Klíma i v jiné kategorii než je novináři.