Kdo je to?
Kdo je to Josef Klíma? Životopis Josef Klíma, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Josef Klíma?

Kdo je to Josef Klíma? Stručný životopis

Josef Klíma je populární český žurnalista, spisovatel a reportér. Zaměřuje se především na investigativní žurnalistiku. Je spoluzakladatelem týdeníku Reflex a televizních pořadů Soukromá dramata, Na vlastní oči a Očima Josefa Klímy. Je autorem na 400 reportáží. V Lidových novinách psal sloupky do rubriky Poslední slovo.
Josef Klíma získal více novinářských cen, jako je Cena Ferdinanda Peroutky, Cena Jana Beneše nebo ceny TýTý. Píše také texty a hudbu, sám i koncertuje a přednáší na besedách pro mládež.Kdo je to Josef Klíma? Životopis Josef Klíma, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Josef Klíma

Národnost: česká
Datum narození: 19. března 1951

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Josef Klíma sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Cash flow? Znáte termín Abakus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Majdan? Víte, co je to Geneze?

Klíčová slova: význam pojmu, novináři, kdo to je, popis, termín, etymologie, vysvětlení, formulace, kdo je Josef Klíma?, popis, lexikon, synonymum, význam slova, co znamená, co je to Josef Klíma?, odborný výraz

Pojem Josef Klíma je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Josef Klíma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Josef Klíma ve Wikislovníku

Hledat heslo Josef Klíma ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Josef Klíma ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Klíma například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Josef Klíma?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Josef Klíma? Kdo to byl Josef Klíma? Kdy se narodil Josef Klíma? Josef Klíma patří do sekce novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Josef Klíma třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Klíma i v jiné kategorii než je novináři.