Kdo je to?
Kdo je to Leona Machálková? Životopis Leona Machálková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Leona Machálková?

Kdo je to Leona Machálková? Stručný životopis

Leona Machálková je sólová a muzikálová zpěvačka. Je absolventkou FF UP v Olomouci. V mládí vystupovala s kapelami Znamení dechu nebo Damián. V Praze začala moderováním v rozhlasové stanici Evropa, uváděla televizní hudební pořady a spolupracovala s divadlem Semafor. Poté přišly role v muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Dracula, West Side Story a dalších.
Díky spolupráci s Karlem Svobodou se Leona Machálková prosadila se sólovými projekty.Kdo je to Leona Machálková? Životopis Leona Machálková, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Leona Machálková

Národnost: česká
Datum narození: 24. května 1967
Místo narození: Zlín

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Leona Machálková sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Permafrost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Parmezán? Víte co je Karma? Znáte termín Konflikt?

Klíčová slova: wiki, Leona Machálková, etymologie, přesný význam, hudba, přesný výraz, popis, kdo to je, význam slova, informace, význam pojmu, slovo, formulace, význam, co znamená, pojem

Pojem Leona Machálková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Leona Machálková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Leona Machálková na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leona Machálková ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Leona Machálková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Leona Machálková například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Leona Machálková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Leona Machálková? Kdo to byl Leona Machálková? Kdy se narodil Leona Machálková? Kde se narodil Leona Machálková? Leona Machálková se nachází v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Leona Machálková dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leona Machálková i v jiné kategorii než je hudba.