Kdo je to?
Kdo je to Leona Machálková? Životopis Leona Machálková, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Leona Machálková?

Kdo je to Leona Machálková? Stručný životopis

Leona Machálková je sólová a muzikálová zpěvačka. Je absolventkou FF UP v Olomouci. V mládí vystupovala s kapelami Znamení dechu nebo Damián. V Praze začala moderováním v rozhlasové stanici Evropa, uváděla televizní hudební pořady a spolupracovala s divadlem Semafor. Poté přišly role v muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Dracula, West Side Story a dalších.
Díky spolupráci s Karlem Svobodou se Leona Machálková prosadila se sólovými projekty.Kdo je to Leona Machálková? Životopis Leona Machálková, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Leona Machálková

Národnost: česká
Datum narození: 24. května 1967
Místo narození: Zlín

Zaujala vás biografie osobnosti Leona Machálková? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Vinobraní? Víte, co je to Pasáž? Víte co je Leidenská mutace? Rozumíte pojmu Arkáda?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, kdo to je, význam slova, vysvětlení, termín, synonymum, kdo je Leona Machálková?, Leona Machálková, přesný význam, definice, wiki, slovo, popis, informace, přesný výraz

Pojem Leona Machálková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Leona Machálková

Hledat slovo Leona Machálková ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Leona Machálková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Leona Machálková na Youtube

Zkusit najít Leona Machálková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Leona Machálková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Leona Machálková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Leona Machálková? Kdo to byl Leona Machálková? Kdy se narodil Leona Machálková? Kde se narodil Leona Machálková? Leona Machálková patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Leona Machálková například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leona Machálková i v jiné kategorii než je hudba.