Kdo je to?
Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Kdo je to Filumenista?

Co znamená a jaký je význam slova Filumenista?

Filumenista je označení pro sběratele zápalkových nálepek a všech předmětů, které s touto zálibou souvisejí – například stojánky, dokumenty a další. Nálepky sloužily původně k reklamě, sběratelé byli označováni jako nálepkáři. Sbírali buď samotné nálepky, nebo celé zápalkové krabičky.
Filumenisté si zakládali své kluby již od 19. století. Největší rozvoj nálepkového sběratelství u nás nastal v 60. letech 20. století.Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Filumenista? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pálení čarodejnic? Vzpomenete si na definici slova Výtržnictví? Víte co je Kuplířství? Vzpomněli byste si na význam slova Bigamie?

Klíčová slova: formulace, lexikon, kdo je Filumenista?, synonymum, vysvětlení, význam, pojem, termín, popis, kdo to je, přesný výraz, původ slova, slovo, co znamená, popis, heslo

Pojem Filumenista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Filumenista zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Filumenista na Google.cz

Zkusit najít slovo Filumenista ve Wikislovníku

Hledat slovo Filumenista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Filumenista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Filumenista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filumenista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Filumenista? Kdo to byl Filumenista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filumenista? Definice pojmu Filumenista je v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.