Kdo je to?
Kdo je to Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filumenista? Lidé, záliby

Kdo je to Filumenista?

Jaký je význam slova Filumenista? Co to znamená?

Filumenista je označení pro sběratele zápalkových nálepek a všech předmětů, které s touto zálibou souvisejí – například stojánky, dokumenty a další. Nálepky sloužily původně k reklamě, sběratelé byli označováni jako nálepkáři. Sbírali buď samotné nálepky, nebo celé zápalkové krabičky.
Filumenisté si zakládali své kluby již od 19. století. Největší rozvoj nálepkového sběratelství u nás nastal v 60. letech 20. století.Kdo je to Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filumenista? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filumenista s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Pervitin? Vzpomněli byste si co označuje výraz WinZip? Víte co je Mitra? Znáte termín Velur?

Klíčová slova: Filumenista, záliby, odborný výraz, slovo, přesný výraz, přesný výraz, synonymum, co znamená, termín, vysvětlení, definice, pojem, wiki, popis, význam, původ slova

Pojem Filumenista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Filumenista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filumenista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Filumenista ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Filumenista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Filumenista ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Filumenista na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Filumenista například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filumenista

Právě jste zjistili Kdo je to Filumenista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filumenista? Definice pojmu Filumenista je v kategorii Záliby

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Záliby.