Kdo je to?
Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Kdo je to Filumenista?

Co znamená a jaký je význam slova Filumenista?

Filumenista je označení pro sběratele zápalkových nálepek a všech předmětů, které s touto zálibou souvisejí – například stojánky, dokumenty a další. Nálepky sloužily původně k reklamě, sběratelé byli označováni jako nálepkáři. Sbírali buď samotné nálepky, nebo celé zápalkové krabičky.
Filumenisté si zakládali své kluby již od 19. století. Největší rozvoj nálepkového sběratelství u nás nastal v 60. letech 20. století.Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filumenista sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cynismus? Pamatujete si definici pojmu Zlatý klas? Víte co je Artritida? Vzpomněli byste si co znamená slovo Guarana?

Klíčová slova: popis, co je to Filumenista?, přesný význam, vysvětlení, informace, co znamená, pojem, záliby, Filumenista, kdo je Filumenista?, význam slova, lexikon, význam, slovo, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Filumenista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Filumenista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Filumenista ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Filumenista na Google.cz

Najít výraz Filumenista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Filumenista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Filumenista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Filumenista? Kdo to byl Filumenista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filumenista? Definice pojmu Filumenista se nachází v kategorii záliby. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Filumenista i v jiné kategorii než je sekce záliby.