Kdo je to?
Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Kdo je to Filumenista?

Co znamená a jaký je význam slova Filumenista?

Filumenista je označení pro sběratele zápalkových nálepek a všech předmětů, které s touto zálibou souvisejí – například stojánky, dokumenty a další. Nálepky sloužily původně k reklamě, sběratelé byli označováni jako nálepkáři. Sbírali buď samotné nálepky, nebo celé zápalkové krabičky.
Filumenisté si zakládali své kluby již od 19. století. Největší rozvoj nálepkového sběratelství u nás nastal v 60. letech 20. století.Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Filumenista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Pálení čarodejnic? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cenzura? Víte co je Kuplířství? Znáte termín Niveleta?

Klíčová slova: záliby, kdo je Filumenista?, definice, původ slova, popis, pojem, význam, informace, co je to Filumenista?, synonymum, slovo, odborný výraz, heslo, wiki, přesný význam, etymologie

Pojem Filumenista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Filumenista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Filumenista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Filumenista ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Filumenista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Filumenista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Filumenista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Filumenista? Kdo to byl Filumenista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filumenista? Definice pojmu Filumenista se nachází v sekci záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Filumenista i v jiných kategoriích (než záliby).