Kdo je to?
Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Kdo je to Filumenista?

Co znamená a jaký je význam slova Filumenista?

Filumenista je označení pro sběratele zápalkových nálepek a všech předmětů, které s touto zálibou souvisejí – například stojánky, dokumenty a další. Nálepky sloužily původně k reklamě, sběratelé byli označováni jako nálepkáři. Sbírali buď samotné nálepky, nebo celé zápalkové krabičky.
Filumenisté si zakládali své kluby již od 19. století. Největší rozvoj nálepkového sběratelství u nás nastal v 60. letech 20. století.Kdo je to, byl Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filumenista? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Filumenista se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Cynismus? Vzpomenete si na definici slova Řehole? Víte co je Artritida? Vzpomněli byste si na význam slova Sloveso?

Klíčová slova: definice, původ slova, wiki, kdo to je, přesný výraz, informace, lexikon, pojem, význam pojmu, termín, popis, etymologie, význam, synonymum, kdo je Filumenista?, záliby

Pojem Filumenista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Filumenista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Filumenista ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Filumenista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Filumenista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Filumenista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Filumenista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Filumenista? Kdo to byl Filumenista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filumenista? Definice pojmu Filumenista je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci záliby.