Kdo je to?
Kdo je to Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filumenista? Lidé, záliby

Filumenista

Co znamená a jaký je význam slova Filumenista?

Filumenista je označení pro sběratele zápalkových nálepek a všech předmětů, které s touto zálibou souvisejí – například stojánky, dokumenty a další. Nálepky sloužily původně k reklamě, sběratelé byli označováni jako nálepkáři. Sbírali buď samotné nálepky, nebo celé zápalkové krabičky.
Filumenisté si zakládali své kluby již od 19. století. Největší rozvoj nálepkového sběratelství u nás nastal v 60. letech 20. století.Kdo je to Filumenista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filumenista? Lidé, záliby

Tento text (Filumenista) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Objem? Znáte pojem Intrastat? Víte co je Tamaryšek? Vzpomenete si na definici slova Syfilis?

Klíčová slova: Filumenista, definice, odborný výraz, Filumenista, význam, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, popis, formulace, záliby, co znamená, význam slova, vysvětlení, informace, heslo

Pojem Filumenista je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Filumenista

Hledat frázi Filumenista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Filumenista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Filumenista ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Filumenista na Google obrázcích

Najít slovo Filumenista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Filumenista například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filumenista

Teďka už zajisté víte Kdo je to Filumenista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filumenista? Definice pojmu Filumenista patří do kategorie Záliby

Kategorie záliby, milionář, filumenista, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci záliby.