Kdo je to?
Kdo je Dominika Myslivcová? Životopis Dominika Myslivcová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Dominika Myslivcová?

Kdo je Dominika Myslivcová? Životopis, informace, biografie, modeling

Dominika Myslivcová je populární modelka, bloggerka a také zpěvačka. Oblibu veřejnosti získala právě blogováním, její blog vznikl jako deníček, když jí bylo 11 let. Kromě jiných zajímavostí přidávala na svůj blog fotografie, které byly návštěvníky hodnoceny a požadovali další snímky a více informací.
S rostoucí popularitou si Dominika Myslivcová získávala i nepřátele, kteří zakládali antiblogy. Protože je blondýnka a její oblíbenou barvou je růžová, bývá často přirovnávána k panence Barbie.Kdo je Dominika Myslivcová? Životopis Dominika Myslivcová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Dominika Myslivcová

Národnost: česká
Datum narození: 6. 9. 1994
Místo narození: Ostrava

Popis osobnosti Dominika Myslivcová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Žentour? Rozumíte pojmu Kardan? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vánočka? Znáte pojem Škrabák?

Klíčová slova: popis, životopis, osobnosti, modeling, místo narození, život, biografie, wiki, narození, kdo je Dominika Myslivcová?, Dominika Myslivcová, modeling, wikipedie, osobnost, vysvětlení, kdy se narodila Dominika Myslivcová?

Pojem Dominika Myslivcová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Dominika Myslivcová

Hledat výraz Dominika Myslivcová ve vyhledávači Qwant

Najít termín Dominika Myslivcová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Dominika Myslivcová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Dominika Myslivcová ve Wikislovníku

Najít slovo Dominika Myslivcová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominika Myslivcová například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Dominika Myslivcová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Dominika Myslivcová? Kdy se narodila Dominika Myslivcová? Kde se narodila Dominika Myslivcová? Dominika Myslivcová patří do kategorie Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Dominika Myslivcová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominika Myslivcová i v jiné kategorii než je modeling.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.