Kdo je to?
Kdo je Dominika Myslivcová? Životopis Dominika Myslivcová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Dominika Myslivcová?

Kdo je Dominika Myslivcová? Životopis, informace, biografie, modeling

Dominika Myslivcová je populární modelka, bloggerka a také zpěvačka. Oblibu veřejnosti získala právě blogováním, její blog vznikl jako deníček, když jí bylo 11 let. Kromě jiných zajímavostí přidávala na svůj blog fotografie, které byly návštěvníky hodnoceny a požadovali další snímky a více informací.
S rostoucí popularitou si Dominika Myslivcová získávala i nepřátele, kteří zakládali antiblogy. Protože je blondýnka a její oblíbenou barvou je růžová, bývá často přirovnávána k panence Barbie.Kdo je Dominika Myslivcová? Životopis Dominika Myslivcová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Dominika Myslivcová

Národnost: česká
Datum narození: 6. 9. 1994
Místo narození: Ostrava

Zaujala vás biografie osobnosti Dominika Myslivcová? Potom se podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Žentour? Vzpomněli byste si na význam slova Tržní cena? Vzpomněli byste si co označuje výraz Abázie? Znáte definici termínu NASA?

Klíčová slova: životopis, místo narození, Dominika Myslivcová, osobnost, datum narození, biografie, wiki, osobnosti, kdy se narodila Dominika Myslivcová?, lexikon, modeling, národnost, kdo je Dominika Myslivcová?, informace, popis, zajímavosti

Pojem Dominika Myslivcová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Dominika Myslivcová v dalších zdrojích

Najít heslo Dominika Myslivcová ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Dominika Myslivcová ve Wikipedii

Vyhledat termín Dominika Myslivcová na Google obrázcích

Hledat pojem Dominika Myslivcová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Dominika Myslivcová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominika Myslivcová například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominika Myslivcová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Dominika Myslivcová? Kdy se narodila Dominika Myslivcová? Kde se narodila Dominika Myslivcová? Dominika Myslivcová se nachází v kategorii Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Dominika Myslivcová řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominika Myslivcová i v jiné kategorii než je modeling.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.