Kdo je to?
Kdo je to Přímý příbuzný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přímý příbuzný? Lidé, vztahy

Přímý příbuzný

Jaký je význam slova Přímý příbuzný? Co to znamená?

Přímý příbuzný je osoba, která je s námi příbuzná v přímé linii.
Jde o osoby, které pocházejí takříkajíc "jedna od druhé". To znamená, že se jedná o děti a rodiče či vnoučata a prarodiče nebo pravnoučata a praprarodiče. Je rozdíl mezi přímým příbuzným (tj. jmenované vztahy) a osobou blízkou - tou může být například manžel/manželka nebo sourozenec.
Určení přímých příbuzných je důležité například z hlediska dědického zákona.Kdo je to Přímý příbuzný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přímý příbuzný? Lidé, vztahy

Definici slova Přímý příbuzný můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Intubace? Pamatujete si definici pojmu Otoneurologie? Vzpomněli byste si na význam slova Žabomyší válka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Noob?

Klíčová slova: význam slova, význam, wikipedie, přesný výraz, původ slova, definice, formulace, význam pojmu, vztahy, odborný výraz, etymologie, informace, slovo, wiki, lexikon, vysvětlení

Pojem Přímý příbuzný je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Přímý příbuzný hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Přímý příbuzný na Google obrázcích

Najít pojem Přímý příbuzný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Přímý příbuzný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Přímý příbuzný ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Přímý příbuzný ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Přímý příbuzný například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Přímý příbuzný? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Přímý příbuzný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přímý příbuzný? Definice pojmu Přímý příbuzný je v kategorii Vztahy

Kategorie vztahy, pohoda dort, přímý příbuzný, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Přímý příbuzný v jiné sekci než vztahy.