Kdo je to?
Kdo je to Přímý příbuzný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přímý příbuzný? Lidé, vztahy

Kdo je to Přímý příbuzný?

Jaký je význam slova Přímý příbuzný? Co to znamená?

Přímý příbuzný je osoba, která je s námi příbuzná v přímé linii.
Jde o osoby, které pocházejí takříkajíc "jedna od druhé". To znamená, že se jedná o děti a rodiče či vnoučata a prarodiče nebo pravnoučata a praprarodiče. Je rozdíl mezi přímým příbuzným (tj. jmenované vztahy) a osobou blízkou - tou může být například manžel/manželka nebo sourozenec.
Určení přímých příbuzných je důležité například z hlediska dědického zákona.Kdo je to Přímý příbuzný? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Přímý příbuzný? Lidé, vztahy

Zaujala vás definice slova Přímý příbuzný? Pak se o tuto stránku podělte s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Přeslice? Vzpomenete si na definici slova Atom? Vzpomněli byste si na význam slova Tabula rasa? Vzpomněli byste si na význam slova Poezie?

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, význam, formulace, synonymum, slovo, Přímý příbuzný, pojem, význam slova, popis, heslo, definice, informace, původ slova, Přímý příbuzný, termín

Pojem Přímý příbuzný je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Přímý příbuzný

Zkusit najít termín Přímý příbuzný na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Přímý příbuzný ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Přímý příbuzný na Google obrázcích

Najít výraz Přímý příbuzný ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Přímý příbuzný ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Přímý příbuzný například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Přímý příbuzný

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Přímý příbuzný? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přímý příbuzný? Definice pojmu Přímý příbuzný je v kategorii Vztahy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, text, definici, například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Přímý příbuzný i v jiných kategoriích (než vztahy).