Kdo je to?
Kdo je John Travolta? Životopis John Travolta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je John Travolta?

Kdo je John Travolta? Životopis, informace, biografie, herectví

John Travolta je populární herec, zpěvák a tanečník. Na jevišti se objevil již v dětských letech, nedostudoval a vydal se na hereckou dráhu. Začínal rolemi v televizních seriálech, později vynikl v muzikálech. Nominaci na Oscara, Zlatý glóbus a obrovskou popularitu mu vynesl muzikál Horečka sobotní noci. Hvězdné postavení potvrdila role ve filmovém muzikálu Pomáda.
Kladná hodnocení získaly i další filmy, Městský kovboj, Výbuch, Zůstat naživu, Dokonalí a rodinné komedie Kdopak to mluví, Chyťte ho!, Operace Zlomený šíp, Tváří v tvář, Barvy moci, Tenká červená linie. Operace Hacker nebo Malý svědek. John Travolta se věnuje také charitě, založil nadaci na památku svého syna, který zemřel v mladém věku na epileptický záchvat.Kdo je John Travolta? Životopis John Travolta, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě John Travolta

Národnost: USA
Datum narození: 18. 2. 1954
Místo narození: Englewood

Popis osobnosti John Travolta můžete sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Verpánek? Vzpomenete si na definici slova Pyrolýza? Vzpomněli byste si na význam slova Transhumanismus? Vzpomněli byste si na význam slova Žalm?

Klíčová slova: informace, osobnosti, osobnost, wikipedie, wiki, kdo je John Travolta?, vysvětlení, život, kde se narodil John Travolta?, místo narození, biografie, John Travolta, popis, John Travolta, životopis, kdy se narodil John Travolta?

Pojem John Travolta je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu John Travolta zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín John Travolta ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz John Travolta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo John Travolta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo John Travolta ve vyhledávači Qwant

Najít výraz John Travolta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo John Travolta například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby John Travolta

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to John Travolta? Kdy se narodil John Travolta? Kde se narodil John Travolta? John Travolta patří do sekce Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka John Travolta řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Travolta i v jiné kategorii než je herectví.