Kdo je to?
Kdo je to John Travolta? Životopis John Travolta, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to John Travolta?

Kdo je to John Travolta? Stručný životopis

John Travolta je populární herec, zpěvák a tanečník. Na jevišti se objevil již v dětských letech, nedostudoval a vydal se na hereckou dráhu. Začínal rolemi v televizních seriálech, později vynikl v muzikálech. Nominaci na Oscara, Zlatý glóbus a obrovskou popularitu mu vynesl muzikál Horečka sobotní noci. Hvězdné postavení potvrdila role ve filmovém muzikálu Pomáda.
Kladná hodnocení získaly i další filmy, Městský kovboj, Výbuch, Zůstat naživu, Dokonalí a rodinné komedie Kdopak to mluví, Chyťte ho!, Operace Zlomený šíp, Tváří v tvář, Barvy moci, Tenká červená linie. Operace Hacker nebo Malý svědek. John Travolta se věnuje také charitě, založil nadaci na památku svého syna, který zemřel v mladém věku na epileptický záchvat.Kdo je to John Travolta? Životopis John Travolta, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě John Travolta

Národnost: USA
Datum narození: 18. 2. 1954
Místo narození: Englewood

Popis osobnosti John Travolta můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Verpánek? Vzpomenete si na definici slova Fjord? Vzpomněli byste si na význam slova Povídka? Vzpomněli byste si na význam slova Celibát?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, popis, co je to John Travolta?, co znamená, kdo je John Travolta?, význam slova, přesný výraz, popis, kdo to je, wiki, synonymum, význam, formulace, John Travolta, lexikon

Pojem John Travolta je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu John Travolta

Najít termín John Travolta na Google.cz

Hledat termín John Travolta ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo John Travolta ve Wikipedii

Hledat heslo John Travolta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo John Travolta například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby John Travolta

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to John Travolta? Kdo to byl John Travolta? Kdy se narodil John Travolta? Kde se narodil John Travolta? John Travolta se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka John Travolta řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost John Travolta i v jiné kategorii než je herectví.