Kdo je to?
Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Kdo je to Dendrolog?

Jaký je význam slova Dendrolog? Co to znamená?

Dendrolog je pracovník v aplikovaném oboru botaniky. Je odborníkem v nauce o dřevinách, keřích, stromech a polokeřích. Původně byla tato profese spjata s lesnictvím v Německu, kdy se dendrologové věnovali převážně pěstování lesů.
Dendrolog již nestuduje jen jednotlivé druhy, ale snaží se popsat jejich úlohu v celém ekosystému. Proto zkoumá také přirozené rozšíření, klima a stanoviště a další podmínky rozvoje těchto druhů.Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Dendrolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Keloidní jizva? Znáte termín Bivak? Znáte termín Křemelina? Víte, co je to Inkubační doba?

Klíčová slova: význam, informace, co je to Dendrolog?, odborný výraz, význam slova, popis, přesný význam, wiki, Dendrolog, popis, kdo to je, co znamená, původ slova, kdo je Dendrolog?, heslo, lexikon

Pojem Dendrolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dendrolog

Vyhledat výraz Dendrolog ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Dendrolog na Youtube

Najít slovo Dendrolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Dendrolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dendrolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Dendrolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dendrolog? Kdo to byl Dendrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dendrolog? Definice pojmu Dendrolog je v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.