Kdo je to?
Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Kdo je to Dendrolog?

Jaký je význam slova Dendrolog? Co to znamená?

Dendrolog je pracovník v aplikovaném oboru botaniky. Je odborníkem v nauce o dřevinách, keřích, stromech a polokeřích. Původně byla tato profese spjata s lesnictvím v Německu, kdy se dendrologové věnovali převážně pěstování lesů.
Dendrolog již nestuduje jen jednotlivé druhy, ale snaží se popsat jejich úlohu v celém ekosystému. Proto zkoumá také přirozené rozšíření, klima a stanoviště a další podmínky rozvoje těchto druhů.Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dendrolog? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Memento mori? Víte, co je to Moluska? Znáte termín Scam? Rozumíte pojmu Elevace?

Klíčová slova: věda, kdo to je, přesný význam, heslo, slovo, etymologie, Dendrolog, wiki, co znamená, informace, odborný výraz, popis, popis, význam slova, pojem, co je to Dendrolog?

Pojem Dendrolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dendrolog v následujících zdrojích

Najít termín Dendrolog ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Dendrolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Dendrolog ve Wikislovníku

Hledat výraz Dendrolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dendrolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dendrolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dendrolog? Kdo to byl Dendrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dendrolog? Definice pojmu Dendrolog je v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.