Kdo je to?
Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Kdo je to Dendrolog?

Jaký je význam slova Dendrolog? Co to znamená?

Dendrolog je pracovník v aplikovaném oboru botaniky. Je odborníkem v nauce o dřevinách, keřích, stromech a polokeřích. Původně byla tato profese spjata s lesnictvím v Německu, kdy se dendrologové věnovali převážně pěstování lesů.
Dendrolog již nestuduje jen jednotlivé druhy, ale snaží se popsat jejich úlohu v celém ekosystému. Proto zkoumá také přirozené rozšíření, klima a stanoviště a další podmínky rozvoje těchto druhů.Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Definici slova Dendrolog můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Keloidní jizva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sabat? Znáte termín Křemelina? Víte co je ASMR?

Klíčová slova: význam slova, slovo, popis, věda, co znamená, kdo to je, heslo, odborný výraz, informace, formulace, definice, pojem, kdo je Dendrolog?, lexikon, popis, Dendrolog

Pojem Dendrolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Dendrolog ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Dendrolog na Youtube

Najít termín Dendrolog ve Wikislovníku

Vyhledat termín Dendrolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dendrolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dendrolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Dendrolog? Kdo to byl Dendrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dendrolog? Definice pojmu Dendrolog patří do sekce věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Dendrolog i v jiné sekci než je kategorie věda.