Kdo je to?
Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Kdo je to Dendrolog?

Jaký je význam slova Dendrolog? Co to znamená?

Dendrolog je pracovník v aplikovaném oboru botaniky. Je odborníkem v nauce o dřevinách, keřích, stromech a polokeřích. Původně byla tato profese spjata s lesnictvím v Německu, kdy se dendrologové věnovali převážně pěstování lesů.
Dendrolog již nestuduje jen jednotlivé druhy, ale snaží se popsat jejich úlohu v celém ekosystému. Proto zkoumá také přirozené rozšíření, klima a stanoviště a další podmínky rozvoje těchto druhů.Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dendrolog s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ibalgin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mass storage? Znáte termín Hoax? Znáte termín 3G modem?

Klíčová slova: Dendrolog, heslo, věda, význam pojmu, přesný význam, wiki, popis, definice, pojem, vysvětlení, termín, popis, odborný výraz, formulace, co znamená, původ slova

Pojem Dendrolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Dendrolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Dendrolog ve Wikipedii

Hledat termín Dendrolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Dendrolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dendrolog například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Dendrolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dendrolog? Kdo to byl Dendrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dendrolog? Definice pojmu Dendrolog se nachází v kategorii věda. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Dendrolog i v jiné sekci než je kategorie věda.