Kdo je to?
Kdo je to Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dendrolog? Lidé, věda

Dendrolog

Co znamená a jaký je význam slova Dendrolog?

Dendrolog je pracovník v aplikovaném oboru botaniky. Je odborníkem v nauce o dřevinách, keřích, stromech a polokeřích. Původně byla tato profese spjata s lesnictvím v Německu, kdy se dendrologové věnovali převážně pěstování lesů.
Dendrolog již nestuduje jen jednotlivé druhy, ale snaží se popsat jejich úlohu v celém ekosystému. Proto zkoumá také přirozené rozšíření, klima a stanoviště a další podmínky rozvoje těchto druhů.Kdo je to Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dendrolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dendrolog s vašimi známými a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Ionizace? Vzpomenete si na definici slova Anotace? Znáte termín Svatořečení? Vzpomněli byste si na význam slova Movitá věc?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, wiki, wikipedie, význam, heslo, odborný výraz, lexikon, popis, přesný výraz, Dendrolog, co znamená, termín, definice, význam slova, vysvětlení

Pojem Dendrolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dendrolog zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Dendrolog na Google obrázcích

Hledat pojem Dendrolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Dendrolog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Dendrolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Dendrolog ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dendrolog například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Dendrolog, definice, vysvětlení pojmu

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Dendrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dendrolog? Definice pojmu Dendrolog se nachází v sekci Věda

Kategorie věda, žena historická, dendrolog, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Dendrolog i jinde než v sekci než v věda.