Kdo je to?
Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Kdo je to Dendrolog?

Jaký je význam slova Dendrolog? Co to znamená?

Dendrolog je pracovník v aplikovaném oboru botaniky. Je odborníkem v nauce o dřevinách, keřích, stromech a polokeřích. Původně byla tato profese spjata s lesnictvím v Německu, kdy se dendrologové věnovali převážně pěstování lesů.
Dendrolog již nestuduje jen jednotlivé druhy, ale snaží se popsat jejich úlohu v celém ekosystému. Proto zkoumá také přirozené rozšíření, klima a stanoviště a další podmínky rozvoje těchto druhů.Kdo je to, byl Dendrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dendrolog? Lidé, věda

Sdílejte tuto stránku se slovem Dendrolog s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Memento mori? Vzpomenete si na definici slova Emotikon? Znáte termín Scam? Vzpomněli byste si na význam slova Přímka?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, Dendrolog, formulace, popis, termín, informace, přesný význam, co znamená, synonymum, popis, lexikon, heslo, etymologie, pojem, kdo je Dendrolog?

Pojem Dendrolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Dendrolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Dendrolog ve Wikipedii

Zkusit najít Dendrolog na Google.cz

Vyhledat termín Dendrolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dendrolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Dendrolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dendrolog? Kdo to byl Dendrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dendrolog? Definice pojmu Dendrolog je v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v věda.