Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Pastor?

Co znamená a jaký je význam slova Pastor?

Pastor je titul, který pro své duchovní - kněze používají protestantské církve. Setkáme se s ním hlavně v anglicky mluvících zemích.Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Tento text (Pastor) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sochor? Pamatujete si definici pojmu Korupce? Víte, co je to KWh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rukola?

Klíčová slova: přesný význam, popis, synonymum, termín, původ slova, co znamená, Pastor, význam slova, význam pojmu, odborný výraz, informace, lexikon, etymologie, význam, popis, definice

Pojem Pastor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Pastor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Pastor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Pastor ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Pastor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastor například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pastor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pastor? Kdo to byl Pastor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastor? Definice pojmu Pastor je v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?