Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Pastor?

Co znamená a jaký je význam slova Pastor?

Pastor je titul, který pro své duchovní - kněze používají protestantské církve. Setkáme se s ním hlavně v anglicky mluvících zemích.Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Tento text (Pastor) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ubuntu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Černá díra? Víte, co je to Impresionismus? Víte co je Nadsázka?

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, termín, popis, přesný výraz, přesný význam, Pastor, pojem, co znamená, kdo je Pastor?, slovo, definice, význam slova, původ slova, formulace, křesťanství

Pojem Pastor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Pastor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pastor na Youtube

Najít termín Pastor ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Pastor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastor například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pastor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pastor? Kdo to byl Pastor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastor? Definice pojmu Pastor je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?