Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Pastor?

Co znamená a jaký je význam slova Pastor?

Pastor je titul, který pro své duchovní - kněze používají protestantské církve. Setkáme se s ním hlavně v anglicky mluvících zemích.Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Pastor? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sochor? Víte, co je to Epitaf? Víte, co je to Pivní polévka? Rozumíte pojmu Ortodoncie?

Klíčová slova: původ slova, význam pojmu, definice, přesný význam, pojem, co je to Pastor?, význam, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, křesťanství, informace, význam slova, lexikon, popis, wiki

Pojem Pastor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Pastor ve Wikipedii

Vyhledat výraz Pastor ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Pastor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Pastor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastor například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Pastor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pastor? Kdo to byl Pastor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastor? Definice pojmu Pastor se nachází v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pastor v jiné sekci než křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?