Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Pastor?

Co znamená a jaký je význam slova Pastor?

Pastor je titul, který pro své duchovní - kněze používají protestantské církve. Setkáme se s ním hlavně v anglicky mluvících zemích.Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Pastor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ubuntu? Vzpomněli byste si na význam slova Reaktance? Víte, co je to Impresionismus? Znáte definici termínu Cikorka?

Klíčová slova: význam, slovo, popis, wiki, etymologie, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, heslo, pojem, přesný význam, definice, lexikon, původ slova, kdo je Pastor?, křesťanství

Pojem Pastor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Pastor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Pastor ve Wikipedii

Vyhledat termín Pastor ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Pastor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pastor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pastor? Kdo to byl Pastor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastor? Definice pojmu Pastor je v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Pastor i v jiné sekci než v křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?