Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Pastor?

Co znamená a jaký je význam slova Pastor?

Pastor je titul, který pro své duchovní - kněze používají protestantské církve. Setkáme se s ním hlavně v anglicky mluvících zemích.Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pastor? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sochor? Víte, co je to Server? Víte, co je to KWh? Rozumíte pojmu Kvantová fyzika?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, wiki, význam slova, odborný výraz, formulace, synonymum, co znamená, přesný význam, význam, kdo to je, heslo, popis, pojem, kdo je Pastor?, informace

Pojem Pastor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít výraz Pastor na Google.cz

Hledat termín Pastor ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pastor na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pastor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Pastor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pastor? Kdo to byl Pastor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastor? Definice pojmu Pastor je v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?