Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Pastor?

Co znamená a jaký je význam slova Pastor?

Pastor je titul, který pro své duchovní - kněze používají protestantské církve. Setkáme se s ním hlavně v anglicky mluvících zemích.Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pastor sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sochor? Víte co je Ketonová dieta? Víte, co je to KWh? Vzpomněli byste si co označuje výraz Playmate?

Klíčová slova: co je to Pastor?, kdo to je, popis, wiki, přesný výraz, význam pojmu, termín, formulace, význam slova, kdo je Pastor?, synonymum, vysvětlení, popis, pojem, lexikon, Pastor

Pojem Pastor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo Pastor na Google.cz

Najít pojem Pastor ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pastor na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pastor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pastor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pastor? Kdo to byl Pastor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastor? Definice pojmu Pastor patří do sekce křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Pastor i v jiné kategorii než v křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?