Kdo je to?
Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Pastor?

Co znamená a jaký je význam slova Pastor?

Pastor je titul, který pro své duchovní - kněze používají protestantské církve. Setkáme se s ním hlavně v anglicky mluvících zemích.Kdo je to, byl Pastor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pastor? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pastor s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sochor? Vzpomenete si na definici slova K+M+B? Víte, co je to KWh? Vzpomněli byste si na význam slova Syndrom vyhoření?

Klíčová slova: wiki, etymologie, lexikon, co je to Pastor?, křesťanství, popis, slovo, význam pojmu, Pastor, přesný výraz, odborný výraz, pojem, význam, původ slova, význam slova, informace

Pojem Pastor je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pastor zkuste tyto odkazy

Najít heslo Pastor na Google.cz

Hledat termín Pastor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Pastor ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Pastor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pastor například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Pastor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pastor? Kdo to byl Pastor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pastor? Definice pojmu Pastor se nachází v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?