Kdo je to?
Kdo je to Dřevák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dřevák? Lidé, hanlivé

Dřevák

Co znamená a jaký je význam slova Dřevák?

Dřevák je označení ze sportovního slangu, především hokeje nebo fotbalu. Jedná se o hráče, který buď špatně přihrává, nebo takového hráče, který sice často střílí na branku, ale málokdy se trefí.
Někdy je dřevákem nazýván hráč, který najížděl sám na prázdnou branku, ale nepodařilo se mu dát gól. Takto hráče nazývají trenéři nebo spoluhráči, někdy se tak hráč označí i sám.


Kdo je to Dřevák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dřevák? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Dřevák? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Polarizační filtr? Vzpomněli byste si na význam slova DNS? Znáte pojem Alter ego? Znáte definici termínu Jádrová omítka?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, formulace, slovo, hanlivé, význam, lexikon, přesný význam, co znamená, heslo, termín, hanlivé, Dřevák, vysvětlení, význam slova, definice

Pojem Dřevák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dřevák v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Dřevák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Dřevák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Dřevák ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Dřevák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dřevák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dřevák například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Dřevák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka už zajisté víte Kdo je to Dřevák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dřevák? Definice pojmu Dřevák se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, cela, dřevák, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, výrazdejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.