Kdo je to?
Kdo je to, byl Vandal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vandal? Lidé, zločin

Kdo je to Vandal?

Co znamená a jaký je význam slova Vandal?

Vandal bylo označení pro příslušníka jednoho z germánských kmenů, který pocházel pravděpodobně z okolí Baltu nebo ze Skandinávie. Jazykem byla vandalština, patřící mezi indoevropské jazyky. Vandalové sídlili ve Slezsku a také např. na Slovensku. Při stěhování národů se rozšířili po Evropě a dostali se i do Afriky. V Itálii dobyli Vandalové Řím.
Prosluli shromažďováním majetku, především zlata a dalších klenotů. Pro jejich získáni se dopouštěli i zločinu. Vandalská moc a království se postupně zhroutily a jejich říše zanikla. Nezachovaly se po nich žádné památky, protože Vandalové neznali písemnictví.Kdo je to, byl Vandal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vandal? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vandal? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kapary? Víte co je Kvetoucí čaj? Znáte definici termínu Tinnitus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Reductil?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, informace, zločin, přesný výraz, popis, synonymum, slovo, formulace, význam slova, co znamená, přesný význam, význam pojmu, termín, definice, původ slova

Pojem Vandal je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Vandal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Vandal ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Vandal ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Vandal ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vandal například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Vandal, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vandal? Kdo to byl Vandal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vandal? Definice pojmu Vandal je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.