Kdo je to?
Kdo je Marie Bouzková? Životopis Marie Bouzková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Marie Bouzková?

Kdo je Marie Bouzková? Životopis, informace, biografie, sport

Marie Bouzková je tenistka – profesionálka, která byla v roce 2019 nominována do baráže Světové skupiny proti Kanadě. V roce 2014 zvítězila v dvouhře juniorů na US Open. I když nevyhrála žádný turnaj okruhu WTA Tour, dokázala získat dvanáct titulů v okruhu ITF ve dvouhře a tři ve čtyřhře. Její nejvyšší klasifikací ve WTA bylo 53. místo ve dvouhře a 248. místo ve čtyřhře. V ITF žebříčku juniorek byla v roce 2014 na 7. místě. Trénuje v Čechách i na Floridě.
Marie Bouzková byla v roce 2019 nominována na baráž Světové skupiny proti Kanadě.Kdo je Marie Bouzková? Životopis Marie Bouzková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Marie Bouzková

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1998
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Marie Bouzková s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu CreepyPasta? Pamatujete si definici pojmu Bungee jumping? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trailer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Duté vlákno?

Klíčová slova: biografie, datum narození, Marie Bouzková, osobnost, wiki, wikipedie, Marie Bouzková, sport, národnost, zajímavosti, informace, život, kde se narodila Marie Bouzková?, narození, místo narození, kdo je Marie Bouzková?

Pojem Marie Bouzková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marie Bouzková ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Marie Bouzková ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Marie Bouzková ve Wikislovníku

Najít výraz Marie Bouzková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Marie Bouzková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Bouzková například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Marie Bouzková?

Nyní již víte Kdo je to Marie Bouzková? Kdy se narodila Marie Bouzková? Kde se narodila Marie Bouzková? Marie Bouzková se nachází v kategorii Sport

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Marie Bouzková dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Bouzková i v jiné kategorii než je sport.