Kdo je to?
Kdo je Marie Bouzková? Životopis Marie Bouzková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Marie Bouzková

Kdo je Marie Bouzková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Marie Bouzková je tenistka – profesionálka, která byla v roce 2019 nominována do baráže Světové skupiny proti Kanadě. V roce 2014 zvítězila v dvouhře juniorů na US Open. I když nevyhrála žádný turnaj okruhu WTA Tour, dokázala získat dvanáct titulů v okruhu ITF ve dvouhře a tři ve čtyřhře. Její nejvyšší klasifikací ve WTA bylo 53. místo ve dvouhře a 248. místo ve čtyřhře. V ITF žebříčku juniorek byla v roce 2014 na 7. místě. Trénuje v Čechách i na Floridě.
Marie Bouzková byla v roce 2019 nominována na baráž Světové skupiny proti Kanadě.Kdo je Marie Bouzková? Životopis Marie Bouzková, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní informace o osobě Marie Bouzková

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1998
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marie Bouzková? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Hatchback? Znáte definici termínu Léze? Vzpomněli byste si co označuje výraz Iluze? Pamatujete si definici pojmu Epidemiologie?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodila Marie Bouzková?, wikipedie, místo narození, osobnost, život, Marie Bouzková, datum narození, vysvětlení, životopis, narození, informace, wiki, sport, kdo je Marie Bouzková?, biografie

Pojem Marie Bouzková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Marie Bouzková ve Wikipedii

Vyhledat termín Marie Bouzková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Marie Bouzková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Marie Bouzková na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Marie Bouzková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Bouzková například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marie Bouzková

Právě nyní již víte Kdo je to Marie Bouzková? Kdy se narodila Marie Bouzková? Kde se narodila Marie Bouzková? Marie Bouzková je v kategorii Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Marie Bouzková dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Bouzková i v jiné kategorii než je sport.