Kdo je to?
Kdo je to Marie Bouzková? Životopis Marie Bouzková, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Marie Bouzková?

Kdo je to Marie Bouzková? Stručný životopis

Marie Bouzková je tenistka – profesionálka, která byla v roce 2019 nominována do baráže Světové skupiny proti Kanadě. V roce 2014 zvítězila v dvouhře juniorů na US Open. I když nevyhrála žádný turnaj okruhu WTA Tour, dokázala získat dvanáct titulů v okruhu ITF ve dvouhře a tři ve čtyřhře. Její nejvyšší klasifikací ve WTA bylo 53. místo ve dvouhře a 248. místo ve čtyřhře. V ITF žebříčku juniorek byla v roce 2014 na 7. místě. Trénuje v Čechách i na Floridě.
Marie Bouzková byla v roce 2019 nominována na baráž Světové skupiny proti Kanadě.Kdo je to Marie Bouzková? Životopis Marie Bouzková, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Marie Bouzková

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1998
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Marie Bouzková se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu DVTV? Rozumíte pojmu Deus ex machina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ginkgo biloba? Znáte pojem Tailleur?

Klíčová slova: lexikon, wiki, kdo to je, odborný výraz, význam pojmu, definice, informace, etymologie, formulace, původ slova, přesný výraz, co je to Marie Bouzková?, popis, význam, kdo je Marie Bouzková?, heslo

Pojem Marie Bouzková je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Marie Bouzková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Marie Bouzková na Youtube

Najít výraz Marie Bouzková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Marie Bouzková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Bouzková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marie Bouzková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Marie Bouzková? Kdo to byl Marie Bouzková? Kdy se narodil Marie Bouzková? Kde se narodil Marie Bouzková? Marie Bouzková je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Marie Bouzková řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Bouzková i v jiné kategorii než je sport.