Kdo je to?
Kdo je Zuzana Slavíková? Životopis Zuzana Slavíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Zuzana Slavíková

Kdo je Zuzana Slavíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Zuzana Slavíková, provdaná Zuzana Čisáriková Slavíková, je česká televizní a divadelní herečka, dabérka a moderátorka.
Zuzka se narodila 13. května 1965 v Českých Budějovicích do herecké rodiny. Jejím tatínkem byl herec Oldřich Slavík, maminkou pak herečka Ludmila Slancová-Slavíková. Zuzka ale nejprve herečkou vůbec být nechtěla, po maturitě se pokoušela dostat na práva, to se jí ale nepodařilo, a tak začala pracovat v Československém rozhlase, a to v jeho brněnském studiu. Pak se přece jen rozhodla pro studium herectví a vystudovala JAMU v Brně. Po absolvování JAMU se rovnou stala členkou činohry Národního divadla v Praze. V roce 2002 se dostala do televize NOVA jako moderátorka tehdy nově vzniklého pořadu Nejslabší! Máte padáka! Z této role si ji také nejvíce diváků pamatuje. V roce 2007 se definitivně přestěhovala i s rodinou do Prahy, protože zde kromě televizních rolí získala angažmá v Divadle pod Palmovkou.
Zuzana Slavíková se pravidelně objevuje na televizních obrazovkách ve filmech i seriálech, jako např. seriál Detektiv Martin Tomsa, kde hraje postavu Helenu Lacinovou, Konec velkých prázdnin, Četnické humoresky, Povodeň, Ordinace v růžové zahradě, Proč bychom se netopili, Doktor od Jezera hrochů, Ostrov svaté Heleny, Vyprávěj, Kriminálka Anděl, Kameňák 4 nebo Největší dar (zde hrála bohyni zimy Morenu).
Svůj hlas propůjčuje díky dabingu i zahraničním hercům a postavám. Stačí si vzpomenout na Hildu ze seriálu Sabrina, malá čarodějnice, Neely z Pobřežní hlídky nebo na Terminátora 2: Den zúčtování (tam namluvila Sáru Connorovou, kterou hraje americká herečka Linda Hamilton). Kromě dabingu namlouvá i audioknihy, např. Před pikolou za pikolou od Lindy Greenové.
V osobním životě je vdaná za dabéra, zvukaře a režiséra Tomáše Čisárika a mají spolu dvě děti - syna Jakuba a dceru Báru.Kdo je Zuzana Slavíková? Životopis Zuzana Slavíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Zuzana Slavíková

Národnost: česká
Datum narození: 13. 5. 1965
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Zuzana Slavíková můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Messenger? Pamatujete si definici pojmu Archeologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hegemonie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Taxonomie?

Klíčová slova: život, kdy se narodila Zuzana Slavíková?, popis, Zuzana Slavíková, lexikon, místo narození, vysvětlení, osobnost, wikipedie, Zuzana Slavíková, herectví, herectví, životopis, národnost, kdo je Zuzana Slavíková?, wiki

Pojem Zuzana Slavíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Zuzana Slavíková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Zuzana Slavíková na Google.cz

Zkusit najít termín Zuzana Slavíková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Slavíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zuzana Slavíková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Slavíková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Zuzana Slavíková?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Zuzana Slavíková? Kdy se narodila Zuzana Slavíková? Kde se narodila Zuzana Slavíková? Zuzana Slavíková je v sekci Herectví

Kategorie herectví, muž zelené vlasy, zuzana Slavíková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Zuzana Slavíková třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Slavíková i v jiné kategorii než je herectví.