Kdo je to?
Kdo je to, byl Ignorant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ignorant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ignorant?

Jaký je význam slova Ignorant? Co to znamená?

Ignorant je osoba, která něco úmyslně přehlíží a ze zásady nebere v úvahu. Činí tak z neznalosti nebo nevzdělanosti, popřípadě se snaží tímto způsobem rebelovat. Odmítá dobře míněné rady, předpisy, příkazy a neřídí se obecně platnými zákony.
Ignorant přehlíží také delikty, skutky zlé i dobré, podle toho, co se mu právě hodí. Může se jednat také o nevšímavost.Kdo je to, byl Ignorant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ignorant? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Ignorant? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Efedrin? Znáte definici termínu Toast? Víte, co je to Regrese? Pamatujete si definici pojmu Euforie?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, slovo, význam, etymologie, heslo, termín, kdo je Ignorant?, odborný výraz, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, informace, Ignorant, popis, kdo to je

Pojem Ignorant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Ignorant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Ignorant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ignorant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Ignorant ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ignorant například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Ignorant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ignorant? Kdo to byl Ignorant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ignorant? Definice pojmu Ignorant se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).