Kdo je to?
Kdo je to Ignorant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ignorant? Lidé, hanlivé

Ignorant

Jaký je význam slova Ignorant? Co to znamená?

Ignorant je osoba, která něco úmyslně přehlíží a ze zásady nebere v úvahu. Činí tak z neznalosti nebo nevzdělanosti, popřípadě se snaží tímto způsobem rebelovat. Odmítá dobře míněné rady, předpisy, příkazy a neřídí se obecně platnými zákony.
Ignorant přehlíží také delikty, skutky zlé i dobré, podle toho, co se mu právě hodí. Může se jednat také o nevšímavost.


Kdo je to Ignorant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ignorant? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Souhvězdí? Rozumíte pojmu Předdůchod? Víte, co je to Dceřiná společnost? Znáte pojem Fraška?

Klíčová slova: popis, termín, wikipedie, informace, definice, Ignorant, formulace, hanlivé, Ignorant, význam slova, odborný výraz, význam, wiki, lexikon, vysvětlení, přesný význam

Pojem Ignorant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ignorant hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Ignorant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Ignorant ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Ignorant na Google.cz

Hledat frázi Ignorant ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Ignorant ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ignorant například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Ignorant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ignorant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ignorant? Definice pojmu Ignorant se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se také najít informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ignorant i jinde než v sekci než v hanlivé.