Kdo je to?
Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Velezrádce?

Jaký je význam slova Velezrádce? Co to znamená?

Velezrádce je ten, kdo by se např. pokusil o státní převrat, o svržení vlády, o nastolení diktatury, tj. jednal by výrazně proti zájmům vlastního státu. Dle zákonů České republiky může velezradu spáchat jenom prezident. I když toho Miloš Zeman předvedl hodně ve srovnání se svými předchůdci na prezidentském postu, velezrady se rozhodně nedopustil.Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Velezrádce s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Firmware? Znáte definici termínu Tornádo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Noetika? Pamatujete si definici pojmu Fanatismus?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, popis, přesný význam, kdo je Velezrádce?, synonymum, definice, vysvětlení, zločin, co znamená, lexikon, popis, co je to Velezrádce?, odborný výraz, termín, pojem

Pojem Velezrádce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Velezrádce ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Velezrádce ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Velezrádce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Velezrádce na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Velezrádce například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Velezrádce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Velezrádce? Kdo to byl Velezrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velezrádce? Definice pojmu Velezrádce je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.