Kdo je to?
Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Velezrádce?

Jaký je význam slova Velezrádce? Co to znamená?

Velezrádce je ten, kdo by se např. pokusil o státní převrat, o svržení vlády, o nastolení diktatury, tj. jednal by výrazně proti zájmům vlastního státu. Dle zákonů České republiky může velezradu spáchat jenom prezident. I když toho Miloš Zeman předvedl hodně ve srovnání se svými předchůdci na prezidentském postu, velezrady se rozhodně nedopustil.Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Velezrádce se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Firmware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Anotace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Palindrom? Znáte termín Kýč?

Klíčová slova: přesný význam, informace, definice, Velezrádce, termín, pojem, zločin, význam, význam slova, wiki, etymologie, formulace, co znamená, slovo, přesný výraz, význam pojmu

Pojem Velezrádce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Velezrádce ve Wikipedii

Vyhledat pojem Velezrádce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Velezrádce na Youtube

Hledat heslo Velezrádce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Velezrádce například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Velezrádce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Velezrádce? Kdo to byl Velezrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velezrádce? Definice pojmu Velezrádce je v kategorii zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Velezrádce i jinde než v sekci než v zločin.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.