Kdo je to?
Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Velezrádce?

Jaký je význam slova Velezrádce? Co to znamená?

Velezrádce je ten, kdo by se např. pokusil o státní převrat, o svržení vlády, o nastolení diktatury, tj. jednal by výrazně proti zájmům vlastního státu. Dle zákonů České republiky může velezradu spáchat jenom prezident. I když toho Miloš Zeman předvedl hodně ve srovnání se svými předchůdci na prezidentském postu, velezrady se rozhodně nedopustil.Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Velezrádce? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Firmware? Víte, co je to Erektilní dysfunkce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Noetika? Rozumíte pojmu Ikona?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, pojem, význam, kdo to je, původ slova, lexikon, definice, slovo, odborný výraz, význam slova, synonymum, přesný význam, termín, popis, wiki

Pojem Velezrádce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Velezrádce na Youtube

Vyhledat heslo Velezrádce ve Wikislovníku

Hledat frázi Velezrádce ve Wikipedii

Najít slovo Velezrádce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Velezrádce například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Velezrádce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Velezrádce? Kdo to byl Velezrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velezrádce? Definice pojmu Velezrádce se nachází v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Velezrádce i v jiné kategorii než v zločin.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.