Kdo je to?
Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Velezrádce?

Jaký je význam slova Velezrádce? Co to znamená?

Velezrádce je ten, kdo by se např. pokusil o státní převrat, o svržení vlády, o nastolení diktatury, tj. jednal by výrazně proti zájmům vlastního státu. Dle zákonů České republiky může velezradu spáchat jenom prezident. I když toho Miloš Zeman předvedl hodně ve srovnání se svými předchůdci na prezidentském postu, velezrady se rozhodně nedopustil.Kdo je to, byl Velezrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velezrádce? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Velezrádce? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Frigidita? Rozumíte pojmu Hygge? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pejorativní? Znáte pojem Utilita?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, formulace, wiki, definice, Velezrádce, heslo, pojem, přesný výraz, kdo je Velezrádce?, přesný význam, vysvětlení, význam, kdo to je, zločin, co je to Velezrádce?

Pojem Velezrádce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Velezrádce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Velezrádce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Velezrádce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Velezrádce ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Velezrádce například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Velezrádce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Velezrádce? Kdo to byl Velezrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velezrádce? Definice pojmu Velezrádce je v sekci zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.