Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurva? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kurva?

Co znamená a jaký je význam slova Kurva?

Vulgární slovo kurva označuje prostitutku nebo promiskuitní ženu. Slovo kurva se taktéž používá pro označení charakterově a morálně špatných lidí obou pohlaví ("Ta kurva mi ukradla peníze"). V češtině se kurva používá i jako citoslovce údivu nebo zaklení. Slovo pochází původně z řeckého kúré, do češtiny se však dostalo z německého die Hure.Kdo je to, byl Kurva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurva? Lidé, hanlivé

Definici slova Kurva můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Umeocet? Víte, co je to Vermut? Vzpomněli byste si na význam slova Konsolidace? Rozumíte pojmu Osmifinále?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, původ slova, termín, co je to Kurva?, informace, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, kdo je Kurva?, popis, Kurva, etymologie, vysvětlení, popis, formulace

Pojem Kurva je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kurva doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Kurva ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Kurva na Youtube

Najít slovo Kurva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Kurva ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Kurva? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kurva? Kdo to byl Kurva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurva? Definice pojmu Kurva se nachází v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.