Kdo je to?
Kdo je to, byl Kurva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurva? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kurva?

Co znamená a jaký je význam slova Kurva?

Vulgární slovo kurva označuje prostitutku nebo promiskuitní ženu. Slovo kurva se taktéž používá pro označení charakterově a morálně špatných lidí obou pohlaví ("Ta kurva mi ukradla peníze"). V češtině se kurva používá i jako citoslovce údivu nebo zaklení. Slovo pochází původně z řeckého kúré, do češtiny se však dostalo z německého die Hure.Kdo je to, byl Kurva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kurva? Lidé, hanlivé

Tento text (Kurva) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Umeocet? Víte co je Přímá úměrnost? Vzpomněli byste si na význam slova Konsolidace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špýchar?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Kurva?, definice, vysvětlení, informace, co je to Kurva?, co znamená, popis, synonymum, pojem, význam pojmu, slovo, heslo, Kurva, původ slova, kdo to je

Pojem Kurva je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Kurva v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Kurva ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kurva ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Kurva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurva například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kurva, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kurva? Kdo to byl Kurva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurva? Definice pojmu Kurva je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Kurva hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.