Kdo je to?
Kdo je to Kurva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurva? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kurva?

Jaký je význam slova Kurva? Co to znamená?

Vulgární slovo kurva označuje prostitutku nebo promiskuitní ženu. Slovo kurva se taktéž používá pro označení charakterově a morálně špatných lidí obou pohlaví ("Ta kurva mi ukradla peníze"). V češtině se kurva používá i jako citoslovce údivu nebo zaklení. Slovo pochází původně z řeckého kúré, do češtiny se však dostalo z německého die Hure.


Kdo je to Kurva? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kurva? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Archa úmluvy? Vzpomenete si na definici slova Kalač? Vzpomněli byste si na význam slova Malá kopaná? Vzpomněli byste si na význam slova Environmentální výchova?

Klíčová slova: termín, wiki, formulace, pojem, lexikon, přesný výraz, význam slova, heslo, hanlivé, wikipedie, etymologie, význam, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, popis

Pojem Kurva je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kurva v následujících vyhledávačích

Najít heslo Kurva ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kurva ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kurva ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Kurva ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Kurva na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kurva například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Kurva, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kurva? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kurva? Definice pojmu Kurva patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.