Kdo je to?
Kdo je to Kopilot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kopilot? Lidé, profese

Kopilot

Jaký je význam slova Kopilot? Co to znamená?

Kopilot čili druhý pilot ve velkém dopravním letadle je označení pro pilota, který se na palubě letadla věnuje jiným činnostem než kapitán letadla (první pilot). S prvním pilotem se střídá a asistuje mu.
Druhý pilot musí být plně kvalifikovaný stejně jako první pilot. Kopilot mívá na nárameníku tři pruhy, kapitán čtyři. Někdy může mít místo proužků hvězdičky.Kdo je to Kopilot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kopilot? Lidé, profese

Zaujala vás definice pojmu Kopilot? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Cytoskopie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chemoterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz ADHD? Víte co je Fasádní skoba?

Klíčová slova: pojem, wikipedie, co znamená, Kopilot, přesný význam, slovo, profese, formulace, lexikon, Kopilot, definice, přesný výraz, termín, synonymum, vysvětlení, etymologie

Pojem Kopilot je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kopilot lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Kopilot ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kopilot ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kopilot ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Kopilot ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Kopilot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kopilot například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Kopilot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kopilot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kopilot? Definice pojmu Kopilot patří do sekce Profese

Text vytvořen pro Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Kopilot v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.