Kdo je to?
Kdo je to Lenka Zlámalová? Životopis Lenka Zlámalová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Lenka Zlámalová?

Kdo je to Lenka Zlámalová? Stručný životopis

Lenka Zlámalová je novinářka, redaktorka, analytička a komentátorka. Zaměřuje se především na ekonomiku a politickou problematiku. K těmto tématům publikovala ve většině hlavních deníků. Jako redaktorka vedla ekonomickou rubriku MF Dnes a později i týdeníku Respekt. Byla i hlavní analytičkou pro Hospodářské noviny a Lidové noviny.
Jako komentátorka pracuje Lenka Zlámalová pro Českou televizi i Český rozhlas.Kdo je to Lenka Zlámalová? Životopis Lenka Zlámalová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Lenka Zlámalová

Národnost: česká

Zaujala vás biografie osobnosti Lenka Zlámalová? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Performance? Rozumíte pojmu Kyselina močová? Znáte termín Osmifinále? Znáte pojem Menšinová vláda?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, definice, přesný význam, heslo, popis, novináři, význam pojmu, informace, co je to Lenka Zlámalová?, synonymum, význam slova, slovo, formulace, původ slova, popis

Pojem Lenka Zlámalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Lenka Zlámalová na Google.cz

Hledat termín Lenka Zlámalová ve Wikipedii

Najít výraz Lenka Zlámalová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Lenka Zlámalová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Zlámalová například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Lenka Zlámalová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lenka Zlámalová? Kdo to byl Lenka Zlámalová? Lenka Zlámalová se nachází v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lenka Zlámalová dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Zlámalová i v jiné kategorii než je novináři.