Kdo je to?
Kdo je to Herobrine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Herobrine? Lidé, fikce

Kdo je to Herobrine?

Jaký je význam slova Herobrine? Co to znamená?

Herobrine je fiktivní postava, démon, záporná postava ze hry Minecraft. Ve hře samotné se vůbec neobjevuje a jeho "existence" je v rovině domněnek a spekulací.Kdo je to Herobrine? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Herobrine? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Herobrine sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Repůjčka? Znáte pojem Anexe? Znáte termín Ketodieta? Vzpomenete si na definici slova Džuveč?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, formulace, wikipedie, definice, etymologie, lexikon, popis, pojem, slovo, význam slova, heslo, přesný výraz, přesný význam, fikce, Herobrine

Pojem Herobrine je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Herobrine ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Herobrine ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Herobrine ve Wikipedii

Najít výraz Herobrine ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Herobrine v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Herobrine například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Herobrine? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Herobrine? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Herobrine? Definice pojmu Herobrine se nachází v sekci Fikce

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.