Kdo je to?
Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Padlý anděl?

Co znamená a jaký je význam slova Padlý anděl?

Padlý anděl je anděl, který se dopustil hříchu nebo závažné chyby, a za to byl svržen z nebe na zem. Anděl měl být nebeským tvorem, laskavým a s dobrými vlastnostmi. Měl však možnost volby a rozhodnout se mezi dobrem a zlem. Část andělů, které vedl Lucifer, se vzbouřila proti Bohu, a darů a moci, kterými je Bůh obdařil, zneužívala. Odvrátili se od svého poslání, byli domýšliví a chtěli se rovnat Bohu. Bůh je za to potrestal omezenou mocí a vyhnáním.
Tito padlí andělé si založili peklo. Jejich vůdcem se stal Lucifer – Satan. Padlý anděl slouží Luciferovi a snaží se člověka svádět k hříchu. Boj mezi dobrem a zlem tak stále probíhá a má trvat až do soudného dne. V tomto boji proti zlu pomáhají lidem andělé strážní.Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Padlý anděl? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Introvert? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ad acta? Víte, co je to Diktafon? Znáte termín Chemoterapie?

Klíčová slova: heslo, kdo to je, vysvětlení, popis, co je to Padlý anděl?, termín, lexikon, pojem, informace, kdo je Padlý anděl?, význam slova, co znamená, náboženství, synonymum, slovo, definice

Pojem Padlý anděl je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Padlý anděl zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Padlý anděl ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Padlý anděl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Padlý anděl na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Padlý anděl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Padlý anděl například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Padlý anděl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Padlý anděl? Kdo to byl Padlý anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padlý anděl? Definice pojmu Padlý anděl je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Padlý anděl v jiné sekci než náboženství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.