Kdo je to?
Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Padlý anděl?

Co znamená a jaký je význam slova Padlý anděl?

Padlý anděl je anděl, který se dopustil hříchu nebo závažné chyby, a za to byl svržen z nebe na zem. Anděl měl být nebeským tvorem, laskavým a s dobrými vlastnostmi. Měl však možnost volby a rozhodnout se mezi dobrem a zlem. Část andělů, které vedl Lucifer, se vzbouřila proti Bohu, a darů a moci, kterými je Bůh obdařil, zneužívala. Odvrátili se od svého poslání, byli domýšliví a chtěli se rovnat Bohu. Bůh je za to potrestal omezenou mocí a vyhnáním.
Tito padlí andělé si založili peklo. Jejich vůdcem se stal Lucifer – Satan. Padlý anděl slouží Luciferovi a snaží se člověka svádět k hříchu. Boj mezi dobrem a zlem tak stále probíhá a má trvat až do soudného dne. V tomto boji proti zlu pomáhají lidem andělé strážní.Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Tento text (Padlý anděl) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Imobilizér? Znáte pojem Guarana? Víte, co je to Ampérhodina? Vzpomenete si na definici slova Pluralita?

Klíčová slova: termín, wiki, etymologie, náboženství, definice, pojem, popis, přesný výraz, vysvětlení, přesný význam, odborný výraz, kdo je Padlý anděl?, co je to Padlý anděl?, co znamená, kdo to je, slovo

Pojem Padlý anděl je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Padlý anděl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Padlý anděl ve Wikislovníku

Najít pojem Padlý anděl ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Padlý anděl ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Padlý anděl například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Padlý anděl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Padlý anděl? Kdo to byl Padlý anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padlý anděl? Definice pojmu Padlý anděl je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Padlý anděl i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.