Kdo je to?
Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Padlý anděl?

Co znamená a jaký je význam slova Padlý anděl?

Padlý anděl je anděl, který se dopustil hříchu nebo závažné chyby, a za to byl svržen z nebe na zem. Anděl měl být nebeským tvorem, laskavým a s dobrými vlastnostmi. Měl však možnost volby a rozhodnout se mezi dobrem a zlem. Část andělů, které vedl Lucifer, se vzbouřila proti Bohu, a darů a moci, kterými je Bůh obdařil, zneužívala. Odvrátili se od svého poslání, byli domýšliví a chtěli se rovnat Bohu. Bůh je za to potrestal omezenou mocí a vyhnáním.
Tito padlí andělé si založili peklo. Jejich vůdcem se stal Lucifer – Satan. Padlý anděl slouží Luciferovi a snaží se člověka svádět k hříchu. Boj mezi dobrem a zlem tak stále probíhá a má trvat až do soudného dne. V tomto boji proti zlu pomáhají lidem andělé strážní.Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Padlý anděl sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Introvert? Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Víte, co je to Diktafon? Znáte definici termínu Ebonit?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, formulace, popis, význam, heslo, lexikon, přesný výraz, termín, wiki, původ slova, co znamená, kdo to je, význam pojmu, popis, co je to Padlý anděl?

Pojem Padlý anděl je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Padlý anděl na Youtube

Vyhledat výraz Padlý anděl na Google.cz

Hledat heslo Padlý anděl ve vyhledávači Yandex

Najít termín Padlý anděl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Padlý anděl například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Padlý anděl, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Padlý anděl? Kdo to byl Padlý anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padlý anděl? Definice pojmu Padlý anděl se nachází v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.