Kdo je to?
Kdo je to Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Padlý anděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Padlý anděl?

Co znamená a jaký je význam slova Padlý anděl?

Padlý anděl je anděl, který se dopustil hříchu nebo závažné chyby, a za to byl svržen z nebe na zem. Anděl měl být nebeským tvorem, laskavým a s dobrými vlastnostmi. Měl však možnost volby a rozhodnout se mezi dobrem a zlem. Část andělů, které vedl Lucifer, se vzbouřila proti Bohu, a darů a moci, kterými je Bůh obdařil, zneužívala. Odvrátili se od svého poslání, byli domýšliví a chtěli se rovnat Bohu. Bůh je za to potrestal omezenou mocí a vyhnáním.
Tito padlí andělé si založili peklo. Jejich vůdcem se stal Lucifer – Satan. Padlý anděl slouží Luciferovi a snaží se člověka svádět k hříchu. Boj mezi dobrem a zlem tak stále probíhá a má trvat až do soudného dne. V tomto boji proti zlu pomáhají lidem andělé strážní.Kdo je to Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Padlý anděl? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Padlý anděl? Pak se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo ASR? Znáte pojem Arkáda? Víte, co je to Umeocet? Vzpomenete si na definici slova Přitažlivost?

Klíčová slova: termín, popis, význam slova, vysvětlení, náboženství, původ slova, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, Padlý anděl, definice, náboženství, pojem, lexikon, Padlý anděl, význam

Pojem Padlý anděl je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Padlý anděl

Zkusit najít termín Padlý anděl ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Padlý anděl na Youtube

Hledat termín Padlý anděl ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Padlý anděl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Padlý anděl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Padlý anděl, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Padlý anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padlý anděl? Definice pojmu Padlý anděl patří do kategorie Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Náboženství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.