Kdo je to?
Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Kdo je to Padlý anděl?

Co znamená a jaký je význam slova Padlý anděl?

Padlý anděl je anděl, který se dopustil hříchu nebo závažné chyby, a za to byl svržen z nebe na zem. Anděl měl být nebeským tvorem, laskavým a s dobrými vlastnostmi. Měl však možnost volby a rozhodnout se mezi dobrem a zlem. Část andělů, které vedl Lucifer, se vzbouřila proti Bohu, a darů a moci, kterými je Bůh obdařil, zneužívala. Odvrátili se od svého poslání, byli domýšliví a chtěli se rovnat Bohu. Bůh je za to potrestal omezenou mocí a vyhnáním.
Tito padlí andělé si založili peklo. Jejich vůdcem se stal Lucifer – Satan. Padlý anděl slouží Luciferovi a snaží se člověka svádět k hříchu. Boj mezi dobrem a zlem tak stále probíhá a má trvat až do soudného dne. V tomto boji proti zlu pomáhají lidem andělé strážní.Kdo je to, byl Padlý anděl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padlý anděl? Lidé, náboženství

Definici slova Padlý anděl můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Imobilizér? Znáte definici termínu Softshell? Víte, co je to Ampérhodina? Pamatujete si definici pojmu Elaborát?

Klíčová slova: termín, co znamená, význam, popis, vysvětlení, definice, přesný význam, heslo, význam slova, synonymum, etymologie, náboženství, lexikon, odborný výraz, slovo, wiki

Pojem Padlý anděl je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Padlý anděl

Hledejte bez špehování slovo Padlý anděl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Padlý anděl na Youtube

Vyhledat termín Padlý anděl ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Padlý anděl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Padlý anděl například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Padlý anděl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Padlý anděl? Kdo to byl Padlý anděl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padlý anděl? Definice pojmu Padlý anděl se nachází v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.