Kdo je to?
Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Kdo je to Paranoik?

Jaký je význam slova Paranoik? Co to znamená?

Paranoik je člověk postižený chronickou psychickou poruchou. Jedná se o člověka inteligentního, který je však vztahovačný, podezíravý, žárlivý a trpí bludy. Základními znaky je přeceňování sama sebe, duševní strnulost a chyby v úsudku. Paranoik se cítí pronásledovaný a žije ve stálé nenávisti vůči někomu. Často je tyranem.
Onemocnění mívá příčiny v rodině, v sexuální oblasti a jinde. Nemocný necítí potřebu léčby, léčba málokdy bývá úspěšná.Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Paranoik sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Deviace? Víte co je Movitá věc? Pamatujete si definici pojmu Fjord? Vzpomněli byste si co označuje výraz PSČ?

Klíčová slova: definice, přesný význam, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, popis, pojem, odborný výraz, heslo, termín, význam, popis, Paranoik, vysvětlení, kdo to je, formulace

Pojem Paranoik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Paranoik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Paranoik ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Paranoik ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paranoik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Paranoik například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Paranoik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Paranoik? Kdo to byl Paranoik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paranoik? Definice pojmu Paranoik se nachází v kategorii poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Paranoik v jiné sekci než poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.