Kdo je to?
Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Kdo je to Paranoik?

Jaký je význam slova Paranoik? Co to znamená?

Paranoik je člověk postižený chronickou psychickou poruchou. Jedná se o člověka inteligentního, který je však vztahovačný, podezíravý, žárlivý a trpí bludy. Základními znaky je přeceňování sama sebe, duševní strnulost a chyby v úsudku. Paranoik se cítí pronásledovaný a žije ve stálé nenávisti vůči někomu. Často je tyranem.
Onemocnění mívá příčiny v rodině, v sexuální oblasti a jinde. Nemocný necítí potřebu léčby, léčba málokdy bývá úspěšná.


Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Definici slova Paranoik můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Apatie? Znáte definici termínu Americká hypotéka? Pamatujete si definici pojmu Warez? Pamatujete si definici pojmu Belvedér?

Klíčová slova: definice, formulace, co znamená, Paranoik, popis, popis, lexikon, wiki, synonymum, informace, přesný význam, co je to Paranoik?, etymologie, termín, význam pojmu, původ slova

Pojem Paranoik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Paranoik

Hledat heslo Paranoik na Google.cz

Hledat videa s názvem Paranoik na Youtube

Najít výraz Paranoik ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Paranoik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Paranoik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Paranoik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Paranoik? Kdo to byl Paranoik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paranoik? Definice pojmu Paranoik patří do sekce poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.