Kdo je to?
Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Kdo je to Paranoik?

Jaký je význam slova Paranoik? Co to znamená?

Paranoik je člověk postižený chronickou psychickou poruchou. Jedná se o člověka inteligentního, který je však vztahovačný, podezíravý, žárlivý a trpí bludy. Základními znaky je přeceňování sama sebe, duševní strnulost a chyby v úsudku. Paranoik se cítí pronásledovaný a žije ve stálé nenávisti vůči někomu. Často je tyranem.
Onemocnění mívá příčiny v rodině, v sexuální oblasti a jinde. Nemocný necítí potřebu léčby, léčba málokdy bývá úspěšná.Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Paranoik s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Deviace? Vzpomenete si na definici slova Kombinované studium? Pamatujete si definici pojmu Fjord? Vzpomněli byste si na význam slova LTE?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, slovo, vysvětlení, kdo to je, synonymum, význam pojmu, poruchy, definice, Paranoik, lexikon, pojem, informace, přesný výraz, význam slova, popis

Pojem Paranoik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Paranoik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Paranoik ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paranoik ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Paranoik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Paranoik například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Paranoik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Paranoik? Kdo to byl Paranoik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paranoik? Definice pojmu Paranoik se nachází v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Paranoik i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.