Kdo je to?
Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Kdo je to Paranoik?

Jaký je význam slova Paranoik? Co to znamená?

Paranoik je člověk postižený chronickou psychickou poruchou. Jedná se o člověka inteligentního, který je však vztahovačný, podezíravý, žárlivý a trpí bludy. Základními znaky je přeceňování sama sebe, duševní strnulost a chyby v úsudku. Paranoik se cítí pronásledovaný a žije ve stálé nenávisti vůči někomu. Často je tyranem.
Onemocnění mívá příčiny v rodině, v sexuální oblasti a jinde. Nemocný necítí potřebu léčby, léčba málokdy bývá úspěšná.Kdo je to, byl Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Paranoik? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Paranoik? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Deviace? Víte, co je to Chirurgická ocel? Pamatujete si definici pojmu Fjord? Rozumíte pojmu Konsolidace?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, etymologie, přesný význam, popis, popis, kdo je Paranoik?, synonymum, co je to Paranoik?, wiki, původ slova, odborný výraz, co znamená, význam, formulace, definice

Pojem Paranoik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat slovo Paranoik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Paranoik ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Paranoik na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Paranoik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Paranoik například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Paranoik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Paranoik? Kdo to byl Paranoik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paranoik? Definice pojmu Paranoik je v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Paranoik i jinde než v sekci než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.