Kdo je to?
Kdo je to Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paranoik? Lidé, poruchy

Paranoik

Jaký je význam slova Paranoik? Co to znamená?

Paranoik je člověk postižený chronickou psychickou poruchou. Jedná se o člověka inteligentního, který je však vztahovačný, podezíravý, žárlivý a trpí bludy. Základními znaky je přeceňování sama sebe, duševní strnulost a chyby v úsudku. Paranoik se cítí pronásledovaný a žije ve stálé nenávisti vůči někomu. Často je tyranem.
Onemocnění mívá příčiny v rodině, v sexuální oblasti a jinde. Nemocný necítí potřebu léčby, léčba málokdy bývá úspěšná.


Kdo je to Paranoik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Paranoik? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Paranoik s vašimi známými a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Kreatin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Francouzské okno? Pamatujete si definici pojmu Jistotní účet? Znáte termín Infrakce?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, vysvětlení, synonymum, Paranoik, co znamená, wikipedie, význam, wiki, formulace, význam pojmu, slovo, význam slova, odborný výraz, termín, Paranoik

Pojem Paranoik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Paranoik ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Paranoik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Paranoik na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Paranoik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Paranoik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Paranoik například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Paranoik, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Paranoik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Paranoik? Definice pojmu Paranoik se nachází v sekci Poruchy

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít informace výraz, termín, heslo, výrazřekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.