Kdo je to?
Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Kdo je to Libertarián?

Co znamená a jaký je význam slova Libertarián?

Libertarián je pojmenování příslušníka některé z politických ideologií, která za prioritu považují svobodu a aktivitu jak politickou, tak obecnou.
Libertarián vyjadřuje odpor vůči jakékoli formě donucování a své názory prosazuje prostřednictvím dobrovolných spolků nebo občanských sdružení. Za ideální považuje společnost fungující bez státního zřízení nebo s minimálními zásahy státu. Je zastáncem svobody a volného obchodu.Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Libertarián? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to CVV? Znáte pojem Widget? Vzpomněli byste si na význam slova Terasa? Vzpomenete si na definici slova Obří slalom?

Klíčová slova: původ slova, co je to Libertarián?, politika, termín, význam, popis, význam slova, Libertarián, synonymum, formulace, slovo, kdo to je, etymologie, wiki, odborný výraz, pojem

Pojem Libertarián je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Libertarián ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Libertarián v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Libertarián ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libertarián ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Libertarián například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Libertarián

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Libertarián? Kdo to byl Libertarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Libertarián? Definice pojmu Libertarián je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Libertarián i v jiné kategorii než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.