Kdo je to?
Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Kdo je to Libertarián?

Co znamená a jaký je význam slova Libertarián?

Libertarián je pojmenování příslušníka některé z politických ideologií, která za prioritu považují svobodu a aktivitu jak politickou, tak obecnou.
Libertarián vyjadřuje odpor vůči jakékoli formě donucování a své názory prosazuje prostřednictvím dobrovolných spolků nebo občanských sdružení. Za ideální považuje společnost fungující bez státního zřízení nebo s minimálními zásahy státu. Je zastáncem svobody a volného obchodu.Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Libertarián? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Adenovirus? Znáte definici termínu Revolvingový úvěr? Vzpomněli byste si na význam slova Glaukom? Pamatujete si definici pojmu Zabijačka?

Klíčová slova: co je to Libertarián?, popis, etymologie, popis, kdo je Libertarián?, definice, formulace, slovo, co znamená, Libertarián, synonymum, přesný význam, přesný výraz, termín, lexikon, informace

Pojem Libertarián je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Libertarián ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libertarián ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Libertarián ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Libertarián ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Libertarián například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Libertarián? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Libertarián? Kdo to byl Libertarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Libertarián? Definice pojmu Libertarián se nachází v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Libertarián i v jiných kategoriích (než politika).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.