Kdo je to?
Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Kdo je to Libertarián?

Co znamená a jaký je význam slova Libertarián?

Libertarián je pojmenování příslušníka některé z politických ideologií, která za prioritu považují svobodu a aktivitu jak politickou, tak obecnou.
Libertarián vyjadřuje odpor vůči jakékoli formě donucování a své názory prosazuje prostřednictvím dobrovolných spolků nebo občanských sdružení. Za ideální považuje společnost fungující bez státního zřízení nebo s minimálními zásahy státu. Je zastáncem svobody a volného obchodu.Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Libertarián s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Adenovirus? Víte co je Downův syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova Glaukom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lynčování?

Klíčová slova: význam, etymologie, význam slova, co je to Libertarián?, kdo je Libertarián?, vysvětlení, co znamená, lexikon, synonymum, přesný význam, popis, slovo, wiki, heslo, informace, odborný výraz

Pojem Libertarián je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Libertarián na Google.cz

Najít termín Libertarián ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Libertarián ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Libertarián ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Libertarián například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Libertarián

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Libertarián? Kdo to byl Libertarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Libertarián? Definice pojmu Libertarián je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Libertarián i v jiné sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.