Kdo je to?
Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Kdo je to Libertarián?

Co znamená a jaký je význam slova Libertarián?

Libertarián je pojmenování příslušníka některé z politických ideologií, která za prioritu považují svobodu a aktivitu jak politickou, tak obecnou.
Libertarián vyjadřuje odpor vůči jakékoli formě donucování a své názory prosazuje prostřednictvím dobrovolných spolků nebo občanských sdružení. Za ideální považuje společnost fungující bez státního zřízení nebo s minimálními zásahy státu. Je zastáncem svobody a volného obchodu.Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Libertarián sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Adenovirus? Víte, co je to Ležák? Vzpomněli byste si na význam slova Glaukom? Rozumíte pojmu Lýkovec?

Klíčová slova: wiki, význam slova, definice, formulace, politika, kdo je Libertarián?, informace, odborný výraz, popis, přesný význam, co znamená, Libertarián, termín, vysvětlení, popis, co je to Libertarián?

Pojem Libertarián je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Libertarián ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libertarián ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Libertarián ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Libertarián na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Libertarián například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Libertarián, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Libertarián? Kdo to byl Libertarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Libertarián? Definice pojmu Libertarián se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.