Kdo je to?
Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Kdo je to Libertarián?

Co znamená a jaký je význam slova Libertarián?

Libertarián je pojmenování příslušníka některé z politických ideologií, která za prioritu považují svobodu a aktivitu jak politickou, tak obecnou.
Libertarián vyjadřuje odpor vůči jakékoli formě donucování a své názory prosazuje prostřednictvím dobrovolných spolků nebo občanských sdružení. Za ideální považuje společnost fungující bez státního zřízení nebo s minimálními zásahy státu. Je zastáncem svobody a volného obchodu.Kdo je to, byl Libertarián? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Libertarián? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Libertarián se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to CVV? Znáte termín Vaskulitida? Vzpomněli byste si na význam slova Terasa? Víte, co je to Happening?

Klíčová slova: popis, slovo, význam, popis, synonymum, Libertarián, termín, přesný výraz, heslo, význam slova, wiki, politika, informace, etymologie, lexikon, význam pojmu

Pojem Libertarián je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Libertarián na Youtube

Zkusit najít Libertarián ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libertarián ve Wikimedia Commons

Hledat termín Libertarián na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Libertarián například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Libertarián, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Libertarián? Kdo to byl Libertarián? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Libertarián? Definice pojmu Libertarián je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Libertarián i v jiné kategorii než je sekce politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.