Kdo je to?
Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Kdo je to Troll?

Jaký je význam slova Troll? Co to znamená?

Slovo troll má dva významy. Ten původní označuje postavu ze severských bájí, což je buď obr, nebo jejich potomek, nepříliš chytrý, který škodí lidem různými kouzly a také lidi požírá. Jako k lidem vstřícnější a méně škodliví jsou popisováni ti trollové, kteří dosahují rozměrů podobných člověku.
Ve slangu z prostředí počítačů a internetu je troll otravný účastník internetových diskusí, který záměrně posílá do diskuse k různým citlivým tématům (např. tématům týkajících se rasismu) takové příspěvky, které mají za úkol vyprovokovat ostatní účastníky diskuse k emotivní reakci. Stejně tak může troll posílat příspěvky mimo téma (off-topic), hanlivé, urážlivé a tím narušovat věcnou diskusi. Nejlepší je trolly ignorovat. Bez odezvy nebudou mít důvod ve své činnosti pokračovat.Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Definici slova Troll můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu USB? Víte, co je to Mass storage? Vzpomněli byste si co označuje výraz Estrogen? Rozumíte pojmu Potenciální?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, odborný výraz, wiki, přesný výraz, Troll, termín, význam pojmu, formulace, co je to Troll?, lexikon, etymologie, heslo, kdo to je, slovo, původ slova

Pojem Troll je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Troll zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Troll v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Troll ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Troll na Google.cz

Vyhledat heslo Troll ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Troll například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Troll, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Troll? Kdo to byl Troll? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Troll? Definice pojmu Troll se nachází v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.