Kdo je to?
Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Kdo je to Troll?

Jaký je význam slova Troll? Co to znamená?

Slovo troll má dva významy. Ten původní označuje postavu ze severských bájí, což je buď obr, nebo jejich potomek, nepříliš chytrý, který škodí lidem různými kouzly a také lidi požírá. Jako k lidem vstřícnější a méně škodliví jsou popisováni ti trollové, kteří dosahují rozměrů podobných člověku.
Ve slangu z prostředí počítačů a internetu je troll otravný účastník internetových diskusí, který záměrně posílá do diskuse k různým citlivým tématům (např. tématům týkajících se rasismu) takové příspěvky, které mají za úkol vyprovokovat ostatní účastníky diskuse k emotivní reakci. Stejně tak může troll posílat příspěvky mimo téma (off-topic), hanlivé, urážlivé a tím narušovat věcnou diskusi. Nejlepší je trolly ignorovat. Bez odezvy nebudou mít důvod ve své činnosti pokračovat.Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Troll? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu USB? Znáte pojem Pýcha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fenomén? Vzpomenete si na definici slova Refinancování?

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, pojem, různé, význam, popis, heslo, původ slova, význam slova, přesný výraz, informace, co je to Troll?, formulace, wiki, etymologie, odborný výraz

Pojem Troll je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Troll v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Troll ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Troll na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Troll ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Troll například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Troll, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Troll? Kdo to byl Troll? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Troll? Definice pojmu Troll je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Troll i v jiné kategorii než je sekce různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.