Kdo je to?
Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Kdo je to Troll?

Jaký je význam slova Troll? Co to znamená?

Slovo troll má dva významy. Ten původní označuje postavu ze severských bájí, což je buď obr, nebo jejich potomek, nepříliš chytrý, který škodí lidem různými kouzly a také lidi požírá. Jako k lidem vstřícnější a méně škodliví jsou popisováni ti trollové, kteří dosahují rozměrů podobných člověku.
Ve slangu z prostředí počítačů a internetu je troll otravný účastník internetových diskusí, který záměrně posílá do diskuse k různým citlivým tématům (např. tématům týkajících se rasismu) takové příspěvky, které mají za úkol vyprovokovat ostatní účastníky diskuse k emotivní reakci. Stejně tak může troll posílat příspěvky mimo téma (off-topic), hanlivé, urážlivé a tím narušovat věcnou diskusi. Nejlepší je trolly ignorovat. Bez odezvy nebudou mít důvod ve své činnosti pokračovat.Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Troll s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu USB? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jíška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fenomén? Víte co je Debut?

Klíčová slova: definice, lexikon, pojem, vysvětlení, význam pojmu, slovo, význam slova, informace, popis, termín, wiki, přesný význam, odborný výraz, význam, co znamená, heslo

Pojem Troll je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Troll na Google.cz

Hledat pojem Troll ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Troll ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Troll ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Troll například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Troll

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Troll? Kdo to byl Troll? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Troll? Definice pojmu Troll patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Troll i v jiné kategorii než v různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.