Kdo je to?
Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Kdo je to Troll?

Jaký je význam slova Troll? Co to znamená?

Slovo troll má dva významy. Ten původní označuje postavu ze severských bájí, což je buď obr, nebo jejich potomek, nepříliš chytrý, který škodí lidem různými kouzly a také lidi požírá. Jako k lidem vstřícnější a méně škodliví jsou popisováni ti trollové, kteří dosahují rozměrů podobných člověku.
Ve slangu z prostředí počítačů a internetu je troll otravný účastník internetových diskusí, který záměrně posílá do diskuse k různým citlivým tématům (např. tématům týkajících se rasismu) takové příspěvky, které mají za úkol vyprovokovat ostatní účastníky diskuse k emotivní reakci. Stejně tak může troll posílat příspěvky mimo téma (off-topic), hanlivé, urážlivé a tím narušovat věcnou diskusi. Nejlepší je trolly ignorovat. Bez odezvy nebudou mít důvod ve své činnosti pokračovat.Kdo je to, byl Troll? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Troll? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Troll? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu USB? Vzpomenete si na definici slova EBITDA? Vzpomněli byste si co označuje výraz Estrogen? Vzpomněli byste si na význam slova Alegorie?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, původ slova, formulace, wiki, kdo je Troll?, Troll, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, heslo, popis, odborný výraz, přesný význam, co je to Troll?

Pojem Troll je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Troll v následujících zdrojích

Najít pojem Troll ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Troll na Youtube

Hledat slovo Troll ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Troll ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Troll například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Troll? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Troll? Kdo to byl Troll? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Troll? Definice pojmu Troll je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Troll i v jiné kategorii než je sekce různé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.