Kdo je to?
Kdo je to Mrdna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mrdna? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mrdna?

Co znamená a jaký je význam slova Mrdna?

Mrdna je silně vulgární a sexistické označení pro dívku, která je ochotná mít s někým pohlavní styk. Nemyslí se tím pochopitelně běžná erotická stránka milostných vztahů. Mrdna je žena či dívka působící poněkud lacině, tedy taková, kterou není těžké k dané činnosti přesvědčit. Dotyčná tak může konat z různých pohnutek, ať už se jedná o její vlastní promiskuitu nebo snahu získat nějaké výhody (nikoliv nezbytně peníze). U žen je přílišná sexuální náruživost a časté vyhledávání milostných kontaktů vnímáno na rozdíl od mužů negativně a s despektem, proto je slovo mrdna samozřejmě sprosté a hanlivé.


Kdo je to Mrdna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mrdna? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mrdna? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Dýha? Víte, co je to Osmóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trilogie? Rozumíte pojmu AUX?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, hanlivé, co znamená, pojem, Mrdna, heslo, slovo, synonymum, význam, přesný výraz, hanlivé, informace, lexikon, význam slova, wikipedie

Pojem Mrdna je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Mrdna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Mrdna ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Mrdna na Google obrázcích

Zkusit najít Mrdna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Mrdna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mrdna například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Mrdna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Mrdna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mrdna? Definice pojmu Mrdna je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).