Kdo je to?
Kdo je to, byl Mrdna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mrdna? Lidé, hanlivé

Kdo je to Mrdna?

Co znamená a jaký je význam slova Mrdna?

Mrdna je silně vulgární a sexistické označení pro dívku, která je ochotná mít s někým pohlavní styk. Nemyslí se tím pochopitelně běžná erotická stránka milostných vztahů. Mrdna je žena či dívka působící poněkud lacině, tedy taková, kterou není těžké k dané činnosti přesvědčit. Dotyčná tak může konat z různých pohnutek, ať už se jedná o její vlastní promiskuitu nebo snahu získat nějaké výhody (nikoliv nezbytně peníze). U žen je přílišná sexuální náruživost a časté vyhledávání milostných kontaktů vnímáno na rozdíl od mužů negativně a s despektem, proto je slovo mrdna samozřejmě sprosté a hanlivé.


Kdo je to, byl Mrdna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mrdna? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mrdna? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dýha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vyměřovací základ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sumó? Znáte termín Cyklón?

Klíčová slova: formulace, synonymum, přesný význam, popis, wiki, odborný výraz, co znamená, etymologie, co je to Mrdna?, popis, hanlivé, heslo, původ slova, lexikon, kdo je Mrdna?, vysvětlení

Pojem Mrdna je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Mrdna

Hledat výraz Mrdna na Google.cz

Najít pojem Mrdna ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Mrdna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mrdna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mrdna například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mrdna

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mrdna? Kdo to byl Mrdna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mrdna? Definice pojmu Mrdna je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Mrdna i v jiné kategorii než v hanlivé.