Kdo je to?
Kdo je to Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bohoslovec?

Co znamená a jaký je význam slova Bohoslovec?

Bohoslovec bylo původní označení pro teologa. Katolická církev poněkud změnila význam tohoto slova, které se pak používá pro pojmenování studenta teologie, který studuje na bohoslovecké fakultě nebo v kněžském semináři a připravuje se tak na práci kněze.
Seminář vzdělává bohoslovce ve všech směrech, v ohledu intelektuálním i duchovním. Jinou možnost studia má bohoslovec, zvolí – li si roli řeholníka v některém z klášterů. Zde se více zaměřuje na duchovní přípravu a život v komunitě.



Kdo je to Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bohoslovec? s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Jedlá soda? Víte, co je to Monetární politika? Znáte termín Blue Lagoon? Rozumíte pojmu Platební brána?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, popis, přesný význam, definice, křesťanství, wiki, přesný výraz, slovo, význam, křesťanství, původ slova, informace, pojem, význam slova, vysvětlení

Pojem Bohoslovec je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Bohoslovec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Bohoslovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bohoslovec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Bohoslovec na Google.cz

Hledat frázi Bohoslovec ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohoslovec například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Bohoslovec, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Bohoslovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohoslovec? Definice pojmu Bohoslovec se nachází v kategorii Křesťanství

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Bohoslovec i v jiné sekci než v křesťanství.