Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Kdo je to Bohoslovec?

Jaký je význam slova Bohoslovec? Co to znamená?

Bohoslovec bylo původní označení pro teologa. Katolická církev poněkud změnila význam tohoto slova, které se pak používá pro pojmenování studenta teologie, který studuje na bohoslovecké fakultě nebo v kněžském semináři a připravuje se tak na práci kněze.
Seminář vzdělává bohoslovce ve všech směrech, v ohledu intelektuálním i duchovním. Jinou možnost studia má bohoslovec, zvolí – li si roli řeholníka v některém z klášterů. Zde se více zaměřuje na duchovní přípravu a život v komunitě.Kdo je to, byl Bohoslovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohoslovec? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Bohoslovec? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bazilika? Znáte definici termínu Drobná stavba? Znáte termín Enzym? Pamatujete si definici pojmu Funkční prádlo?

Klíčová slova: informace, Bohoslovec, wiki, odborný výraz, kdo je Bohoslovec?, heslo, popis, synonymum, původ slova, termín, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, etymologie, popis, význam pojmu

Pojem Bohoslovec je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Bohoslovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Bohoslovec ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Bohoslovec ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bohoslovec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohoslovec například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Bohoslovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bohoslovec? Kdo to byl Bohoslovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohoslovec? Definice pojmu Bohoslovec se nachází v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.