Kdo je to?
Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Andrea Verešová?

Kdo je Andrea Verešová? Životopis, informace, biografie, modeling

Andrea Verešová je slovenská modelka, vítězka slovenské soutěže krásy Miss 1999, herečka v televizních reklamách, seriálech a filmech, moderátorka a zakladatelka Nadačního fondu Andrey Verešové s názvem Pomáhejme dětem společně. Verešová se narodila na Slovensku v Žilině do rodiny univerzitního profesora RNDr. Ondrej Vereše a právničky, náměstkyně ministra spravedlnosti JUDr. Ester Verešové. Navštěvovala Belgické lyceum v Žilině. Po absolvování lycea odešla do Prahy, kde studovala na Právnické fakultě na Karlově Univerzitě a následně na Západočeské univerzitě v Plzni. Univerzitu v Plzni dokončila v roce 2007.
V 18 letech Verešová zvítězila ve slovenské soutěži krásy Miss (1999). Zvítězila také v soutěži Elite Model Look a následně získala pracovní smlouvu v Paříži, kde pracovala několik let v modelingu. Spolupracovala s módními značkami jako Roberto Cavali, Alberta Ferreti, Gorgio Armani, Channel, Fornarina, Nivea, Peugeot, Mercedes, Coca Cola, Loreal, Nutella a mnoho dalších.
Objevila se v módních časopisech Votre Beauté, Marie Claire, Vogue, Amica, GQ, Elle, Esquire, Cosmopolitan, Royal Report, Donna Moderna, Glamour, Maxim, Joy, Emma, EVA.
Verešová si zahrála také v českých filmech Princ a já (2004), Panic je na nic (2006) a Špindl 2 (2019). Objevila se v několika epizodách televizních seriálů Svatby v Benátkách (2014) a Místo zločinu Plzeň (2015).
Verešová žila rovněž v italském Miláně, v New Yorku a v Londýně. Hovoří plynně francouzsky, anglicky, německy, italsky. Od roku 2007 žije trvale v Česku a věnuje se modelingu, herectví a charitě. Se svým manželem má dvě děti (Vanessa a Daniel). Roku 2016 založila Nadační fond s názvem Pomáhejme dětem společně.Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Andrea Verešová

Národnost: slovenská
Datum narození: 28. 6. 1981
Místo narození: Žilina, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Andrea Verešová? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Zdraví? Rozumíte pojmu Znovuzrození? Znáte termín Podmět? Znáte pojem Spádová škola?

Klíčová slova: kdo je Andrea Verešová?, datum narození, modeling, kde se narodila Andrea Verešová?, wiki, osobnosti, modeling, Andrea Verešová, biografie, popis, kdy se narodila Andrea Verešová?, wikipedie, zajímavosti, místo narození, vysvětlení, životopis

Pojem Andrea Verešová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Andrea Verešová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Andrea Verešová na Youtube

Hledat frázi Andrea Verešová ve Wikipedii

Hledat slovo Andrea Verešová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Andrea Verešová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrea Verešová například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Andrea Verešová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Andrea Verešová? Kdy se narodila Andrea Verešová? Kde se narodila Andrea Verešová? Andrea Verešová patří do kategorie Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Andrea Verešová dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrea Verešová i v jiné kategorii než je modeling.