Kdo je to?
Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Andrea Verešová

Kdo je Andrea Verešová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Andrea Verešová je slovenská modelka, vítězka slovenské soutěže krásy Miss 1999, herečka v televizních reklamách, seriálech a filmech, moderátorka a zakladatelka Nadačního fondu Andrey Verešové s názvem Pomáhejme dětem společně. Verešová se narodila na Slovensku v Žilině do rodiny univerzitního profesora RNDr. Ondrej Vereše a právničky, náměstkyně ministra spravedlnosti JUDr. Ester Verešové. Navštěvovala Belgické lyceum v Žilině. Po absolvování lycea odešla do Prahy, kde studovala na Právnické fakultě na Karlově Univerzitě a následně na Západočeské univerzitě v Plzni. Univerzitu v Plzni dokončila v roce 2007.
V 18 letech Verešová zvítězila ve slovenské soutěži krásy Miss (1999). Zvítězila také v soutěži Elite Model Look a následně získala pracovní smlouvu v Paříži, kde pracovala několik let v modelingu. Spolupracovala s módními značkami jako Roberto Cavali, Alberta Ferreti, Gorgio Armani, Channel, Fornarina, Nivea, Peugeot, Mercedes, Coca Cola, Loreal, Nutella a mnoho dalších.
Objevila se v módních časopisech Votre Beauté, Marie Claire, Vogue, Amica, GQ, Elle, Esquire, Cosmopolitan, Royal Report, Donna Moderna, Glamour, Maxim, Joy, Emma, EVA.
Verešová si zahrála také v českých filmech Princ a já (2004), Panic je na nic (2006) a Špindl 2 (2019). Objevila se v několika epizodách televizních seriálů Svatby v Benátkách (2014) a Místo zločinu Plzeň (2015).
Verešová žila rovněž v italském Miláně, v New Yorku a v Londýně. Hovoří plynně francouzsky, anglicky, německy, italsky. Od roku 2007 žije trvale v Česku a věnuje se modelingu, herectví a charitě. Se svým manželem má dvě děti (Vanessa a Daniel). Roku 2016 založila Nadační fond s názvem Pomáhejme dětem společně.Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Andrea Verešová

Národnost: slovenská
Datum narození: 28. 6. 1981
Místo narození: Žilina, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Andrea Verešová s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Kraslice? Pamatujete si definici pojmu Prvovýstup? Znáte termín Neuróza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cynismus?

Klíčová slova: modeling, kdy se narodila Andrea Verešová?, osobnost, osobnosti, wiki, datum narození, kdo je Andrea Verešová?, Andrea Verešová, život, zajímavosti, biografie, životopis, informace, wikipedie, národnost, místo narození

Pojem Andrea Verešová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrea Verešová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Andrea Verešová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Andrea Verešová ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Andrea Verešová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Andrea Verešová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrea Verešová například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Andrea Verešová?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Andrea Verešová? Kdy se narodila Andrea Verešová? Kde se narodila Andrea Verešová? Andrea Verešová patří do sekce Modeling

Kategorie modeling, hnědovláska volně, andrea Verešová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Andrea Verešová kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrea Verešová i v jiné kategorii než je modeling.