Kdo je to?
Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Andrea Verešová?

Kdo je Andrea Verešová? Životopis, informace, biografie, modeling

Andrea Verešová je slovenská modelka, vítězka slovenské soutěže krásy Miss 1999, herečka v televizních reklamách, seriálech a filmech, moderátorka a zakladatelka Nadačního fondu Andrey Verešové s názvem Pomáhejme dětem společně. Verešová se narodila na Slovensku v Žilině do rodiny univerzitního profesora RNDr. Ondrej Vereše a právničky, náměstkyně ministra spravedlnosti JUDr. Ester Verešové. Navštěvovala Belgické lyceum v Žilině. Po absolvování lycea odešla do Prahy, kde studovala na Právnické fakultě na Karlově Univerzitě a následně na Západočeské univerzitě v Plzni. Univerzitu v Plzni dokončila v roce 2007.
V 18 letech Verešová zvítězila ve slovenské soutěži krásy Miss (1999). Zvítězila také v soutěži Elite Model Look a následně získala pracovní smlouvu v Paříži, kde pracovala několik let v modelingu. Spolupracovala s módními značkami jako Roberto Cavali, Alberta Ferreti, Gorgio Armani, Channel, Fornarina, Nivea, Peugeot, Mercedes, Coca Cola, Loreal, Nutella a mnoho dalších.
Objevila se v módních časopisech Votre Beauté, Marie Claire, Vogue, Amica, GQ, Elle, Esquire, Cosmopolitan, Royal Report, Donna Moderna, Glamour, Maxim, Joy, Emma, EVA.
Verešová si zahrála také v českých filmech Princ a já (2004), Panic je na nic (2006) a Špindl 2 (2019). Objevila se v několika epizodách televizních seriálů Svatby v Benátkách (2014) a Místo zločinu Plzeň (2015).
Verešová žila rovněž v italském Miláně, v New Yorku a v Londýně. Hovoří plynně francouzsky, anglicky, německy, italsky. Od roku 2007 žije trvale v Česku a věnuje se modelingu, herectví a charitě. Se svým manželem má dvě děti (Vanessa a Daniel). Roku 2016 založila Nadační fond s názvem Pomáhejme dětem společně.Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Andrea Verešová

Národnost: slovenská
Datum narození: 28. 6. 1981
Místo narození: Žilina, Československo

Popis osobnosti Andrea Verešová můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Pneumonie? Víte, co je to Čpavek? Znáte termín Dětská skupina? Rozumíte pojmu Slámové víno?

Klíčová slova: popis, osobnost, wikipedie, národnost, narození, biografie, Andrea Verešová, kde se narodila Andrea Verešová?, modeling, lexikon, místo narození, vysvětlení, zajímavosti, informace, wiki, život

Pojem Andrea Verešová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Andrea Verešová zkuste tyto odkazy

Hledat termín Andrea Verešová ve Wikipedii

Najít termín Andrea Verešová ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Andrea Verešová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Andrea Verešová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Andrea Verešová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrea Verešová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrea Verešová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Andrea Verešová? Kdy se narodila Andrea Verešová? Kde se narodila Andrea Verešová? Andrea Verešová se nachází v sekci Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Andrea Verešová např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrea Verešová i v jiné kategorii než je modeling.