Kdo je to?
Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Andrea Verešová?

Kdo je Andrea Verešová? Životopis, informace, biografie, modeling

Andrea Verešová je slovenská modelka, vítězka slovenské soutěže krásy Miss 1999, herečka v televizních reklamách, seriálech a filmech, moderátorka a zakladatelka Nadačního fondu Andrey Verešové s názvem Pomáhejme dětem společně. Verešová se narodila na Slovensku v Žilině do rodiny univerzitního profesora RNDr. Ondrej Vereše a právničky, náměstkyně ministra spravedlnosti JUDr. Ester Verešové. Navštěvovala Belgické lyceum v Žilině. Po absolvování lycea odešla do Prahy, kde studovala na Právnické fakultě na Karlově Univerzitě a následně na Západočeské univerzitě v Plzni. Univerzitu v Plzni dokončila v roce 2007.
V 18 letech Verešová zvítězila ve slovenské soutěži krásy Miss (1999). Zvítězila také v soutěži Elite Model Look a následně získala pracovní smlouvu v Paříži, kde pracovala několik let v modelingu. Spolupracovala s módními značkami jako Roberto Cavali, Alberta Ferreti, Gorgio Armani, Channel, Fornarina, Nivea, Peugeot, Mercedes, Coca Cola, Loreal, Nutella a mnoho dalších.
Objevila se v módních časopisech Votre Beauté, Marie Claire, Vogue, Amica, GQ, Elle, Esquire, Cosmopolitan, Royal Report, Donna Moderna, Glamour, Maxim, Joy, Emma, EVA.
Verešová si zahrála také v českých filmech Princ a já (2004), Panic je na nic (2006) a Špindl 2 (2019). Objevila se v několika epizodách televizních seriálů Svatby v Benátkách (2014) a Místo zločinu Plzeň (2015).
Verešová žila rovněž v italském Miláně, v New Yorku a v Londýně. Hovoří plynně francouzsky, anglicky, německy, italsky. Od roku 2007 žije trvale v Česku a věnuje se modelingu, herectví a charitě. Se svým manželem má dvě děti (Vanessa a Daniel). Roku 2016 založila Nadační fond s názvem Pomáhejme dětem společně.Kdo je Andrea Verešová? Životopis Andrea Verešová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní data o osobě Andrea Verešová

Národnost: slovenská
Datum narození: 28. 6. 1981
Místo narození: Žilina, Československo

Tento text (Andrea Verešová) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Mazanec? Znáte pojem Platební brána? Znáte termín Národní obrození? Vzpomenete si na definici slova Panaricium?

Klíčová slova: osobnosti, Andrea Verešová, životopis, osobnost, wiki, popis, zajímavosti, modeling, Andrea Verešová, kdy se narodila Andrea Verešová?, informace, život, biografie, modeling, národnost, kde se narodila Andrea Verešová?

Pojem Andrea Verešová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Andrea Verešová

Zkusit najít Andrea Verešová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Andrea Verešová ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Andrea Verešová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Andrea Verešová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Andrea Verešová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrea Verešová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Andrea Verešová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Andrea Verešová? Kdy se narodila Andrea Verešová? Kde se narodila Andrea Verešová? Andrea Verešová je v sekci Modeling

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Andrea Verešová dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Andrea Verešová i v jiné kategorii než je modeling.