Kdo je to?
Kdo je to Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Tom Hanks?

Kdo je to Tom Hanks? Stručný životopis

Tom Hanks je především americký herec, díle také režisér a producent. Jako herec začínal již ve studentských představeních, s různými druhy prací se seznámil na festivalu Great Lakes Theater, kvůli kterému opustil studia a již v roce 1978 získal první herecká ocenění. V dalších letech k nim připojily další ceny, včetně nominací na Oscara a Oscara samotného. Hlavní role ve filmech velký, Samotář v Seattlu, Philadelphia, Forrest Gump, Apollo 13, Zachraňte vojína Ryana, Šifra a mnoho dalších ho vynesly na vrchol herecké slávy.
Tom Hanks je úspěšný i jako dabér, prosadil se i jako režisér a producent.Kdo je to Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Tom Hanks

Národnost: USA
Datum narození: 9. 7. 1956
Místo narození: Concord

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tom Hanks s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Creme fraiche? Pamatujete si definici pojmu Cordon bleu? Znáte termín Křemelina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kineziologie?

Klíčová slova: termín, odborný výraz, slovo, význam, co je to Tom Hanks?, heslo, vysvětlení, lexikon, kdo je Tom Hanks?, etymologie, definice, pojem, wiki, Tom Hanks, popis, popis

Pojem Tom Hanks je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Tom Hanks ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Tom Hanks na Google.cz

Hledat pojem Tom Hanks ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Tom Hanks ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tom Hanks například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Tom Hanks?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tom Hanks? Kdo to byl Tom Hanks? Kdy se narodil Tom Hanks? Kde se narodil Tom Hanks? Tom Hanks patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tom Hanks řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Hanks i v jiné kategorii než je herectví.