Kdo je to?
Kdo je Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Tom Hanks

Kdo je Tom Hanks? Životopis, informace, biografie, herectví

Tom Hanks je především americký herec, díle také režisér a producent. Jako herec začínal již ve studentských představeních, s různými druhy prací se seznámil na festivalu Great Lakes Theater, kvůli kterému opustil studia a již v roce 1978 získal první herecká ocenění. V dalších letech k nim připojily další ceny, včetně nominací na Oscara a Oscara samotného. Hlavní role ve filmech velký, Samotář v Seattlu, Philadelphia, Forrest Gump, Apollo 13, Zachraňte vojína Ryana, Šifra a mnoho dalších ho vynesly na vrchol herecké slávy.
Tom Hanks je úspěšný i jako dabér, prosadil se i jako režisér a producent.Kdo je Tom Hanks? Životopis Tom Hanks, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Tom Hanks

Národnost: USA
Datum narození: 9. 7. 1956
Místo narození: Concord

Zaujala vás biografie osobnosti Tom Hanks? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Vetiver? Znáte termín Encyklopedie? Znáte termín Mikroúvěr? Víte, co je to Nepovolený debet?

Klíčová slova: datum narození, kdy se narodil Tom Hanks?, zajímavosti, národnost, lexikon, místo narození, Tom Hanks, životopis, osobnosti, biografie, kdo je Tom Hanks?, wiki, herectví, kde se narodil Tom Hanks?, vysvětlení, narození

Pojem Tom Hanks je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Tom Hanks ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Tom Hanks ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tom Hanks ve Wikimedia Commons

Najít termín Tom Hanks ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Tom Hanks ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tom Hanks například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Tom Hanks?

Právě jste zjistili Kdo je to Tom Hanks? Kdy se narodil Tom Hanks? Kde se narodil Tom Hanks? Tom Hanks je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Tom Hanks třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tom Hanks i v jiné kategorii než je herectví.