Kdo je to?
Kdo je to, byl Překladatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Překladatel? Lidé, profese

Kdo je to Překladatel?

Co znamená a jaký je význam slova Překladatel?

Překladatel je takový člověk, který umí převést jeden jazyk do druhého, převážně písemně. Pokud by se jednalo o převod ústního projevu, neměl by se tento člověk označovat jako překladatel, ale jako tlumočník. Bývá také nazýván translátorem. V každém případě musí představitel této profese dobře ovládat jak svou mateřštinu, tak jazyk z kterého nebo do kterého překládá. Výhodou je bilingvnost.
Překladatel nemusí mít zvláštní vzdělání, jedná se o volnou živnost, u soudně ověřených překladů je nutné složení státní jazykové zkoušky.Kdo je to, byl Překladatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Překladatel? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Překladatel? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Cuckold? Znáte definici termínu Kamenická špice? Znáte definici termínu Pišingr? Pamatujete si definici pojmu Evangelium?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, původ slova, termín, definice, etymologie, Překladatel, význam, význam pojmu, co je to Překladatel?, informace, profese, odborný výraz, wiki, pojem, lexikon

Pojem Překladatel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Překladatel ve Wikislovníku

Hledat pojem Překladatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Překladatel ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Překladatel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Překladatel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Překladatel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Překladatel? Kdo to byl Překladatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Překladatel? Definice pojmu Překladatel je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.