Kdo je to?
Kdo je Olga Menzelová? Životopis Olga Menzelová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Olga Menzelová

Kdo je Olga Menzelová? Životopis, informace, biografie, podnikání

Filmová producentka Olga Menzelová se narodila 25. ledna 1978 v Praze. Vystudovala sportovní gymnázium v Českých Budějovicích odkud pokračovala na Vyšší odbornou školu publicistiky a v pozdější době i na obor produkce na DAMU. Od roku 2006 pracuje jako výkonná ředitelka a produkční ve společnosti Medialogue, s.r.o.
Jejím manželem byl od roku 2004 známý český herec a režisér Jiří Menzel, který zemřel 5. září 2020 ve věku 82 let v souvislosti s onemocněním Covid-19. Mezi jeho významná díla patří snímky Ostře sledované vlaky, Vesničko má středisková, Skřivánci na niti, Postřižiny nebo obsluhoval jsem anglického krále.
V roce 2012 vystupovala Olga Menzelová pro změnu před kamerou. Objevila se totiž v dokumentárních pořadech tvoje slza, můj déšť: přítomnost Arnošta Lustiga a Neobyčejné životy: Jiří Menzel (S04E09).
V dokumentu věnovaném Jiřímu Menzelovi vystoupila ještě v roce 2016, kdy účinkovala ve snímku Komedie není legrace – Jiří Menzel. V tomto filmu se kromě Olgy objevili i další významní lidé z blízkosti Jiřího Menzela jako je Věra Chytilová, Magda Vášáryová, Bolek Polívka, Miloš Forman a další.
Jako host vystoupila Olga Menzelová v pořadech Studio 6, Banánové rybičky, Uvolněte se, prosím, TOP STAR magazín, Prominenti, Drzá Diana, Zlaté časy a Face to face.
Olga Menzelová má dvě dcery, každou z nich ale s jiným mužem. Anna Karolína Menzelová, která se narodila v roce 2008, a kterou mohli diváci zaznamenat v historickém kriminálním filmu Zločiny Velké Prahy z roku 2021, je dcerou režiséra Jaroslava Brabce. Vznikla během románku, kdy byla Olga manželovi po čas manželství nevěrná. Sám velký režisér Jiří Menzel totiž děti původně nechtěl, čehož však ke sklonku života litoval.
Mladší dcera Eva Maria se Olze narodila až v jejích sedmatřiceti letech. V té době bylo Evinu otci, herci a režisérovi Jiřímu Menzelovi úctyhodných sedmasedmdesát let. Své otcovské role si tedy příliš dlouho neužil. Zemřel v době, kdy jeho dcera slavila pouhých pět let. I mladší z holčiček mohli diváci vidět v kriminálním seriálu Zločiny Velké Prahy.
Nejmladší potomek Olgy Menzelové přišel na svět až v roce 2019. Otcem malého Alberta je egyptolog Miroslav Bárta, s nímž se Olga dala po manželově smrti dohromady.Kdo je Olga Menzelová? Životopis Olga Menzelová, osobnosti, slavná žena z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Olga Menzelová

Národnost: česká
Datum narození: 25. ledna 1978
Místo narození: Praha

Tento text (Olga Menzelová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutno? Rozumíte pojmu Bergamot? Víte, co je to Dyskalkulie? Znáte pojem Pasivní agrese?

Klíčová slova: popis, Olga Menzelová, biografie, lexikon, osobnost, podnikání, kdo je Olga Menzelová?, zajímavosti, Olga Menzelová, národnost, informace, vysvětlení, kdy se narodila Olga Menzelová?, životopis, osobnosti, podnikání

Pojem Olga Menzelová je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Olga Menzelová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Olga Menzelová na Google.cz

Vyhledat termín Olga Menzelová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Olga Menzelová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Olga Menzelová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Olga Menzelová například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Olga Menzelová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Olga Menzelová? Kdy se narodila Olga Menzelová? Kde se narodila Olga Menzelová? Olga Menzelová patří do sekce Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Olga Menzelová např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Olga Menzelová i v jiné kategorii než je podnikání.