Kdo je to?
Kdo je Saša Uhlová? Životopis Saša Uhlová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Saša Uhlová?

Kdo je Saša Uhlová? Životopis, informace, biografie, novináři

Saša Uhlová je česká levicová novinářka a spisovatelka.
Zabývá se sociální problematikou, chudobou a tématy spojenými s romskou menšinou. Jako redaktorka psala pro levicový Deník Referendum, internetový A2larm a také pro neziskovou společnost Romea.
Proslavila ji především série reportáží, které zpracovala pro A2larm a které v roce 2018 vyšly v knize Hrdinové kapitalistické práce. Zabývala se v nich pracovními podmínkami lidí zaměstnaných na nejhůře placených pozicích. Její reportáže upozornily na skandální zacházení s pracovníky v nekvalifikovaným profesích a rozpoutaly společenskou debatu. Tomuto tématu se věnuje i dokumentární film Hranice práce, na němž spolupracovala s režisérkou Apolenou Rychlíkovou. Film získal několik odborných cen a byl nominován na Českého lva v rámci kategorie dokumentárních filmů.
Je dcerou politika a novináře Petra Uhla a bývalé ombudsmanky Anny Šabatové.Kdo je Saša Uhlová? Životopis Saša Uhlová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Saša Uhlová

Národnost: česká
Datum narození: 9. března 1977
Místo narození: Česká republika

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Saša Uhlová sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Jaro? Rozumíte pojmu Nachos? Vzpomněli byste si co označuje výraz Alternativni léčba? Znáte pojem Patos?

Klíčová slova: osobnost, životopis, národnost, novináři, biografie, život, wiki, kdy se narodila Saša Uhlová?, osobnosti, popis, novináři, kde se narodila Saša Uhlová?, datum narození, Saša Uhlová, Saša Uhlová, vysvětlení

Pojem Saša Uhlová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Saša Uhlová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Saša Uhlová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Saša Uhlová na Google obrázcích

Hledat termín Saša Uhlová ve Wikislovníku

Hledat výraz Saša Uhlová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Saša Uhlová například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Saša Uhlová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Saša Uhlová? Kdy se narodila Saša Uhlová? Kde se narodila Saša Uhlová? Saša Uhlová je v kategorii Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Saša Uhlová kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Saša Uhlová i v jiné kategorii než je novináři.