Kdo je to?
Kdo je Saša Uhlová? Životopis Saša Uhlová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Saša Uhlová?

Kdo je Saša Uhlová? Životopis, informace, biografie, novináři

Saša Uhlová je česká levicová novinářka a spisovatelka.
Zabývá se sociální problematikou, chudobou a tématy spojenými s romskou menšinou. Jako redaktorka psala pro levicový Deník Referendum, internetový A2larm a také pro neziskovou společnost Romea.
Proslavila ji především série reportáží, které zpracovala pro A2larm a které v roce 2018 vyšly v knize Hrdinové kapitalistické práce. Zabývala se v nich pracovními podmínkami lidí zaměstnaných na nejhůře placených pozicích. Její reportáže upozornily na skandální zacházení s pracovníky v nekvalifikovaným profesích a rozpoutaly společenskou debatu. Tomuto tématu se věnuje i dokumentární film Hranice práce, na němž spolupracovala s režisérkou Apolenou Rychlíkovou. Film získal několik odborných cen a byl nominován na Českého lva v rámci kategorie dokumentárních filmů.
Je dcerou politika a novináře Petra Uhla a bývalé ombudsmanky Anny Šabatové.Kdo je Saša Uhlová? Životopis Saša Uhlová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Saša Uhlová

Národnost: česká
Datum narození: 9. března 1977
Místo narození: Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Saša Uhlová? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Jaro? Víte co je Panna cotta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gorilla glass? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křest?

Klíčová slova: popis, kdo je Saša Uhlová?, narození, wikipedie, Saša Uhlová, lexikon, osobnost, místo narození, život, Saša Uhlová, novináři, kde se narodila Saša Uhlová?, datum narození, novináři, vysvětlení, kdy se narodila Saša Uhlová?

Pojem Saša Uhlová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít výraz Saša Uhlová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Saša Uhlová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Saša Uhlová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Saša Uhlová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Saša Uhlová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Saša Uhlová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Saša Uhlová? Kdy se narodila Saša Uhlová? Kde se narodila Saša Uhlová? Saša Uhlová je v kategorii Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Saša Uhlová dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Saša Uhlová i v jiné kategorii než je novináři.