Kdo je to?
Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lama?

Jaký je význam slova Lama? Co to znamená?

Lama je buď druh jihomaerického sudokopytníka z čeledi velbloudovitých, nebo hovorové označení pro nešiku, moulu, který neumí pracovat s počítačem a otravuje s tím ostatní. Tento výraz, užívaný hlavně v prostředí počítačů a internetu, se zmíněným zvířetem nijak nesouvisí. Pochází z anglického slova "lamer" ("lame" znamená chromý).


Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lama? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Synonymum? Znáte definici termínu Solidarita? Znáte definici termínu Onkologie? Pamatujete si definici pojmu Musaka?

Klíčová slova: kdo je Lama?, kdo to je, vysvětlení, původ slova, význam, wiki, lexikon, definice, slovo, informace, termín, popis, etymologie, význam slova, co je to Lama?, význam pojmu

Pojem Lama je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Lama ve Wikipedii

Vyhledat termín Lama ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Lama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Lama ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lama například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Lama? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lama? Kdo to byl Lama? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lama? Definice pojmu Lama je v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.