Kdo je to?
Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lama?

Jaký je význam slova Lama? Co to znamená?

Lama je buď druh jihomaerického sudokopytníka z čeledi velbloudovitých, nebo hovorové označení pro nešiku, moulu, který neumí pracovat s počítačem a otravuje s tím ostatní. Tento výraz, užívaný hlavně v prostředí počítačů a internetu, se zmíněným zvířetem nijak nesouvisí. Pochází z anglického slova "lamer" ("lame" znamená chromý).Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lama s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Software? Znáte termín Kauce? Znáte definici termínu OEM? Víte, co je to Revolut?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, slovo, popis, původ slova, popis, vysvětlení, Lama, lexikon, co je to Lama?, etymologie, pojem, definice, význam pojmu, termín, význam

Pojem Lama je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Lama v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Lama ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Lama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lama ve Wikimedia Commons

Najít heslo Lama ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lama například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lama

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lama? Kdo to byl Lama? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lama? Definice pojmu Lama patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.