Kdo je to?
Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lama?

Jaký je význam slova Lama? Co to znamená?

Lama je buď druh jihomaerického sudokopytníka z čeledi velbloudovitých, nebo hovorové označení pro nešiku, moulu, který neumí pracovat s počítačem a otravuje s tím ostatní. Tento výraz, užívaný hlavně v prostředí počítačů a internetu, se zmíněným zvířetem nijak nesouvisí. Pochází z anglického slova "lamer" ("lame" znamená chromý).Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Lama? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Software? Víte co je Colostrum? Znáte definici termínu OEM? Vzpomněli byste si co označuje výraz Canting?

Klíčová slova: význam, co je to Lama?, odborný výraz, přesný význam, vysvětlení, kdo je Lama?, informace, původ slova, hanlivé, heslo, přesný výraz, pojem, Lama, kdo to je, popis, definice

Pojem Lama je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Lama

Hledat frázi Lama ve Wikipedii

Hledat heslo Lama ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Lama ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Lama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lama například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lama

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lama? Kdo to byl Lama? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lama? Definice pojmu Lama je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Lama i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.