Kdo je to?
Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lama?

Jaký je význam slova Lama? Co to znamená?

Lama je buď druh jihomaerického sudokopytníka z čeledi velbloudovitých, nebo hovorové označení pro nešiku, moulu, který neumí pracovat s počítačem a otravuje s tím ostatní. Tento výraz, užívaný hlavně v prostředí počítačů a internetu, se zmíněným zvířetem nijak nesouvisí. Pochází z anglického slova "lamer" ("lame" znamená chromý).Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Definici slova Lama můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Software? Znáte definici termínu Kořen slova? Znáte definici termínu OEM? Pamatujete si definici pojmu Uber?

Klíčová slova: Lama, přesný význam, synonymum, termín, popis, co znamená, lexikon, vysvětlení, slovo, definice, etymologie, pojem, kdo to je, co je to Lama?, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Lama je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Lama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Lama ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Lama ve Wikislovníku

Zkusit najít Lama v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lama například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Lama? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lama? Kdo to byl Lama? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lama? Definice pojmu Lama se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Lama i jinde než v sekci než v hanlivé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.