Kdo je to?
Kdo je to Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lama? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lama?

Jaký je význam slova Lama? Co to znamená?

Lama je buď druh jihomaerického sudokopytníka z čeledi velbloudovitých, nebo hovorové označení pro nešiku, moulu, který neumí pracovat s počítačem a otravuje s tím ostatní. Tento výraz, užívaný hlavně v prostředí počítačů a internetu, se zmíněným zvířetem nijak nesouvisí. Pochází z anglického slova "lamer" ("lame" znamená chromý).


Kdo je to Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lama? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lama sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Smart TV? Znáte definici termínu De iure? Znáte definici termínu Ebola? Pamatujete si definici pojmu Tolerance?

Klíčová slova: Lama, lexikon, synonymum, etymologie, popis, co znamená, význam pojmu, slovo, původ slova, přesný výraz, význam, informace, Lama, wiki, heslo, formulace

Pojem Lama je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Lama doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít pojem Lama na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Lama na Google.cz

Vyhledat termín Lama ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Lama ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Lama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lama například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lama

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Lama? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lama? Definice pojmu Lama je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, výraz, termín, heslo například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Lama i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.