Kdo je to?
Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lama?

Jaký je význam slova Lama? Co to znamená?

Lama je buď druh jihomaerického sudokopytníka z čeledi velbloudovitých, nebo hovorové označení pro nešiku, moulu, který neumí pracovat s počítačem a otravuje s tím ostatní. Tento výraz, užívaný hlavně v prostředí počítačů a internetu, se zmíněným zvířetem nijak nesouvisí. Pochází z anglického slova "lamer" ("lame" znamená chromý).


Kdo je to, byl Lama? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lama? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Lama sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Smart TV? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chirurgie? Znáte definici termínu Ebola? Znáte termín Novoročenka?

Klíčová slova: formulace, popis, slovo, význam, termín, pojem, přesný výraz, informace, odborný výraz, co znamená, synonymum, co je to Lama?, lexikon, etymologie, původ slova, význam slova

Pojem Lama je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Lama zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Lama ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lama ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Lama ve Wikislovníku

Zkusit najít Lama ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lama například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lama

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lama? Kdo to byl Lama? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lama? Definice pojmu Lama patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.