Kdo je to?
Kdo je to Šlojířník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlojířník? Lidé, profese

Kdo je to Šlojířník?

Co znamená a jaký je význam slova Šlojířník?

Šlojířník je výraz pro staré řemeslo zahrnující především tkaní a vyšívání závojů.
Šlojíř je označení pro závoj, od tohoto slova je tedy odvozen název povolání člověka, který je vyrábí. Mohl se však věnovat i výrobě či zdobení jiných textílií.
Vzhledem k tomu, že zanikla samotná profese, nepoužívá se už ani slovo šlojířník v aktivní slovní zásobě.Kdo je to Šlojířník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlojířník? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Downův syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova WiDi? Víte co je Edukace? Znáte definici termínu Kalafuna?

Klíčová slova: heslo, popis, slovo, odborný výraz, co znamená, pojem, profese, vysvětlení, Šlojířník, přesný výraz, formulace, wikipedie, Šlojířník, význam pojmu, wiki, etymologie

Pojem Šlojířník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Šlojířník ve Wikislovníku

Hledat výraz Šlojířník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Šlojířník na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Šlojířník ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Šlojířník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlojířník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šlojířník

Nyní již víte Kdo je to Šlojířník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šlojířník? Definice pojmu Šlojířník se nachází v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Šlojířník hledat i v jiných kategoriích (než profese).