Kdo je to?
Kdo je to Šlojířník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlojířník? Lidé, profese

Šlojířník

Co znamená a jaký je význam slova Šlojířník?

Šlojířník je výraz pro staré řemeslo zahrnující především tkaní a vyšívání závojů.
Šlojíř je označení pro závoj, od tohoto slova je tedy odvozen název povolání člověka, který je vyrábí. Mohl se však věnovat i výrobě či zdobení jiných textílií.
Vzhledem k tomu, že zanikla samotná profese, nepoužívá se už ani slovo šlojířník v aktivní slovní zásobě.Kdo je to Šlojířník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šlojířník? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Resin? Víte co je Lepenice? Víte co je Netflix? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prostěsdělovací styl?

Klíčová slova: heslo, lexikon, termín, wiki, vysvětlení, přesný význam, Šlojířník, formulace, význam, popis, etymologie, informace, wikipedie, pojem, přesný výraz, přesný výraz

Pojem Šlojířník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Šlojířník v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Šlojířník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Šlojířník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Šlojířník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Šlojířník na Google.cz

Hledat termín Šlojířník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šlojířník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Šlojířník, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Šlojířník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šlojířník? Definice pojmu Šlojířník patří do kategorie Profese

Kategorie profese, návrhář, Šlojířník, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.