Kdo je to?
Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spejbl? Lidé, fikce

Kdo je to Spejbl?

Jaký je význam slova Spejbl? Co to znamená?

Spejbl je loutka, otec známého Hurvínka. Jeho postavu navrhl loutkář J. Skupa a vyřezal ji v roce 1919 řezbář K. Nosek. Postava Spejbla je oblečena do černého fraku a nosí bílé rukavice. Typické jsou velké dřeváky.
Ze začátku byl Spejbl značně nevrlý a zaostalý typ člověka, který se prezentuje jako všeznalec. Později se postava měnila a získala pozitivnější vlastnosti. Spejbl má loudavou chůzi, většinou se pohybuje se svěšenou hlavou a táhne za sebou šosy fraku.Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spejbl? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spejbl s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Spinning? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sklářská píšťala? Rozumíte pojmu NVIDIA? Znáte termín Prosperita?

Klíčová slova: slovo, synonymum, význam slova, Spejbl, přesný výraz, formulace, vysvětlení, co znamená, Spejbl, význam pojmu, termín, původ slova, lexikon, etymologie, přesný význam, fikce

Pojem Spejbl je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Spejbl na Youtube

Hledat frázi Spejbl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Spejbl ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Spejbl ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spejbl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spejbl například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spejbl

Právě jste zjistili Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spejbl? Definice pojmu Spejbl patří do sekce Fikce

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Fikce.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.