Kdo je to?
Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spejbl? Lidé, fikce

Spejbl

Jaký je význam slova Spejbl? Co to znamená?

Spejbl je loutka, otec známého Hurvínka. Jeho postavu navrhl loutkář J. Skupa a vyřezal ji v roce 1919 řezbář K. Nosek. Postava Spejbla je oblečena do černého fraku a nosí bílé rukavice. Typické jsou velké dřeváky.
Ze začátku byl Spejbl značně nevrlý a zaostalý typ člověka, který se prezentuje jako všeznalec. Později se postava měnila a získala pozitivnější vlastnosti. Spejbl má loudavou chůzi, většinou se pohybuje se svěšenou hlavou a táhne za sebou šosy fraku.Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spejbl? Lidé, fikce

Text můžete velmi jednoduše sdílet s jinými lidmina veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Dodejka? Pamatujete si definici pojmu Deformace? Rozumíte pojmu Burka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oxidační stres?

Klíčová slova: slovo, wiki, lexikon, synonymum, odborný výraz, fikce, formulace, význam slova, wikipedie, přesný výraz, původ slova, pojem, etymologie, co znamená, Spejbl, Spejbl

Pojem Spejbl je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spejbl ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Spejbl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Spejbl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Spejbl na Youtube

Najít pojem Spejbl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Spejbl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Spejbl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spejbl? Definice pojmu Spejbl se nachází v sekci Fikce

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Spejbl i v jiné části webu než je kategorie fikce.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.