Kdo je to?
Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spejbl? Lidé, fikce

Kdo je to Spejbl?

Co znamená a jaký je význam slova Spejbl?

Spejbl je loutka, otec známého Hurvínka. Jeho postavu navrhl loutkář J. Skupa a vyřezal ji v roce 1919 řezbář K. Nosek. Postava Spejbla je oblečena do černého fraku a nosí bílé rukavice. Typické jsou velké dřeváky.
Ze začátku byl Spejbl značně nevrlý a zaostalý typ člověka, který se prezentuje jako všeznalec. Později se postava měnila a získala pozitivnější vlastnosti. Spejbl má loudavou chůzi, většinou se pohybuje se svěšenou hlavou a táhne za sebou šosy fraku.Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spejbl? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Spejbl? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Spinning? Znáte termín Folklór? Rozumíte pojmu Yzop? Víte, co je to Flegmatik?

Klíčová slova: wikipedie, význam, informace, význam pojmu, Spejbl, wiki, co znamená, slovo, původ slova, fikce, přesný výraz, lexikon, etymologie, termín, Spejbl, heslo

Pojem Spejbl je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Spejbl v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Spejbl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Spejbl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Spejbl na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spejbl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spejbl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Spejbl, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Spejbl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spejbl? Definice pojmu Spejbl se nachází v kategorii Fikce

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.