Kdo je to?
Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Kdo je to Spejbl?

Co znamená a jaký je význam slova Spejbl?

Spejbl je loutka, otec známého Hurvínka. Jeho postavu navrhl loutkář J. Skupa a vyřezal ji v roce 1919 řezbář K. Nosek. Postava Spejbla je oblečena do černého fraku a nosí bílé rukavice. Typické jsou velké dřeváky.
Ze začátku byl Spejbl značně nevrlý a zaostalý typ člověka, který se prezentuje jako všeznalec. Později se postava měnila a získala pozitivnější vlastnosti. Spejbl má loudavou chůzi, většinou se pohybuje se svěšenou hlavou a táhne za sebou šosy fraku.Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Spejbl? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pendepon? Víte, co je to Bílá noc? Rozumíte pojmu Krásná literatura? Rozumíte pojmu Mandátní smlouva?

Klíčová slova: formulace, informace, etymologie, fikce, heslo, původ slova, popis, význam slova, popis, co je to Spejbl?, význam, odborný výraz, wiki, termín, co znamená, lexikon

Pojem Spejbl je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Spejbl zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Spejbl na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Spejbl ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Spejbl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spejbl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spejbl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spejbl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Spejbl? Kdo to byl Spejbl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spejbl? Definice pojmu Spejbl je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Spejbl i v jiné sekci než v fikce.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.