Kdo je to?
Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Kdo je to Spejbl?

Co znamená a jaký je význam slova Spejbl?

Spejbl je loutka, otec známého Hurvínka. Jeho postavu navrhl loutkář J. Skupa a vyřezal ji v roce 1919 řezbář K. Nosek. Postava Spejbla je oblečena do černého fraku a nosí bílé rukavice. Typické jsou velké dřeváky.
Ze začátku byl Spejbl značně nevrlý a zaostalý typ člověka, který se prezentuje jako všeznalec. Později se postava měnila a získala pozitivnější vlastnosti. Spejbl má loudavou chůzi, většinou se pohybuje se svěšenou hlavou a táhne za sebou šosy fraku.Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Spejbl sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ohnisková vzdálenost? Rozumíte pojmu Benigní? Rozumíte pojmu Dokovací stanice? Znáte pojem Žardiniéra?

Klíčová slova: slovo, Spejbl, význam, synonymum, popis, kdo je Spejbl?, informace, pojem, význam slova, co znamená, význam pojmu, wiki, přesný výraz, lexikon, odborný výraz, termín

Pojem Spejbl je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Spejbl ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Spejbl na Youtube

Hledat pojem Spejbl ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Spejbl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Spejbl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Spejbl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Spejbl? Kdo to byl Spejbl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spejbl? Definice pojmu Spejbl se nachází v kategorii fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Spejbl i v jiné kategorii než v fikce.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.