Kdo je to?
Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Kdo je to Spejbl?

Co znamená a jaký je význam slova Spejbl?

Spejbl je loutka, otec známého Hurvínka. Jeho postavu navrhl loutkář J. Skupa a vyřezal ji v roce 1919 řezbář K. Nosek. Postava Spejbla je oblečena do černého fraku a nosí bílé rukavice. Typické jsou velké dřeváky.
Ze začátku byl Spejbl značně nevrlý a zaostalý typ člověka, který se prezentuje jako všeznalec. Později se postava měnila a získala pozitivnější vlastnosti. Spejbl má loudavou chůzi, většinou se pohybuje se svěšenou hlavou a táhne za sebou šosy fraku.Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Spejbl sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pendepon? Pamatujete si definici pojmu Kanyla? Rozumíte pojmu Krásná literatura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Brucelóza?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, význam pojmu, Spejbl, vysvětlení, slovo, synonymum, popis, co je to Spejbl?, původ slova, heslo, termín, přesný význam, wiki, popis, pojem

Pojem Spejbl je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Spejbl na Google.cz

Vyhledat výraz Spejbl ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Spejbl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Spejbl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Spejbl například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Spejbl, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spejbl? Kdo to byl Spejbl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spejbl? Definice pojmu Spejbl se nachází v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Spejbl i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.