Kdo je to?
Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Kdo je to Spejbl?

Co znamená a jaký je význam slova Spejbl?

Spejbl je loutka, otec známého Hurvínka. Jeho postavu navrhl loutkář J. Skupa a vyřezal ji v roce 1919 řezbář K. Nosek. Postava Spejbla je oblečena do černého fraku a nosí bílé rukavice. Typické jsou velké dřeváky.
Ze začátku byl Spejbl značně nevrlý a zaostalý typ člověka, který se prezentuje jako všeznalec. Později se postava měnila a získala pozitivnější vlastnosti. Spejbl má loudavou chůzi, většinou se pohybuje se svěšenou hlavou a táhne za sebou šosy fraku.Kdo je to, byl Spejbl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spejbl? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Spejbl se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ohnisková vzdálenost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Identifikovaná osoba? Rozumíte pojmu Dokovací stanice? Znáte termín Persona non grata?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, význam pojmu, Spejbl, původ slova, termín, informace, lexikon, přesný výraz, synonymum, kdo to je, fikce, etymologie, heslo, formulace, popis

Pojem Spejbl je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Spejbl ve Wikipedii

Vyhledat výraz Spejbl ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Spejbl ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Spejbl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Spejbl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Spejbl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Spejbl? Kdo to byl Spejbl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spejbl? Definice pojmu Spejbl je v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.