Kdo je to?
Kdo je to Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domkář? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Domkář? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Debetní karta? Pamatujete si definici pojmu Frigidita? Pamatujete si definici pojmu Ledek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalorie?

Klíčová slova: synonymum, informace, lexikon, původ slova, přesný výraz, Domkář, heslo, přesný výraz, Domkář, odborný výraz, formulace, wiki, historie, historie, popis, pojem

Pojem Domkář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Domkář ve Wikislovníku

Hledat pojem Domkář na Google.cz

Hledat videa s názvem Domkář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Domkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Domkář například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Domkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář je v sekci Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?