Kdo je to?
Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Domkář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kardamon? Znáte termín Fleece? Pamatujete si definici pojmu Satira? Víte, co je to Taekwondo?

Klíčová slova: etymologie, vysvětlení, co je to Domkář?, význam slova, definice, slovo, popis, Domkář, původ slova, přesný význam, synonymum, odborný výraz, termín, historie, lexikon, význam

Pojem Domkář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Domkář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Domkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Domkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Domkář na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Domkář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Domkář například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Domkář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Domkář? Kdo to byl Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?