Kdo je to?
Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Domkář? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Jerlín? Víte, co je to Ascorutin? Pamatujete si definici pojmu Mandelbrotova množina? Rozumíte pojmu Askeze?

Klíčová slova: přesný význam, popis, historie, pojem, definice, formulace, vysvětlení, odborný výraz, původ slova, slovo, termín, význam slova, synonymum, Domkář, kdo je Domkář?, wiki

Pojem Domkář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Domkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Domkář ve Wikipedii

Vyhledat pojem Domkář ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Domkář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Domkář například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Domkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Domkář? Kdo to byl Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář je v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?