Kdo je to?
Kdo je to Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Domkář? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Domkář s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Debetní karta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Meteorologie? Pamatujete si definici pojmu DPP? Znáte termín Lucidní snění?

Klíčová slova: informace, přesný výraz, popis, co znamená, přesný výraz, Domkář, odborný výraz, wikipedie, Domkář, etymologie, lexikon, termín, formulace, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Domkář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Domkář na Youtube

Vyhledat pojem Domkář ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Domkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Domkář na Google.cz

Najít heslo Domkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Domkář například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Domkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář je v kategorii Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, text, definici, třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?