Kdo je to?
Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Kdo je to Domkář?

Jaký je význam slova Domkář? Co to znamená?

Domkář byl pojmenován podle vlastnictví domku a menšího kusu půdy, který by ho však neuživil. Byl nazýván také pachtýřem, chalupníkem nebo baráčníkem podle stavení, jehož byl majitelem – domku, chalupy nebo baráku. Jako domkář se označuje také držitel pouhé nemovitosti, již bez pole, maximálně s malou zahrádkou.
Ve venkovské hierarchii se jednalo o nejmenšího vlastníka nemovitosti. Domkář hospodařil na svém pozemku nebo na panských polích, která si pronajímal nebo pracoval jako námezdní zemědělec či řemeslník.Kdo je to, byl Domkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Domkář? Lidé, historie

Definici slova Domkář můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kardamon? Znáte definici termínu Cizrna? Pamatujete si definici pojmu Satira? Pamatujete si definici pojmu Pediatrie?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, odborný výraz, lexikon, definice, vysvětlení, etymologie, význam pojmu, co znamená, Domkář, význam slova, význam, popis, pojem, historie, přesný význam

Pojem Domkář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Domkář lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Domkář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Domkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Domkář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Domkář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Domkář například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Domkář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Domkář? Kdo to byl Domkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Domkář? Definice pojmu Domkář se nachází v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?