Kdo je to?
Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Markéta Procházková?

Kdo je to Markéta Procházková? Stručný životopis

Markéta Procházková je česká zpěvačka a herečka, známá především z muzikálových rolí. Zvítězila také v soutěžích Jihlavský slavík a Rozjezdy pro hvězdy. Zpěv si pak zvolila jako svou životní roli.
Markéta Procházková studovala na konzervatoři v zaměření na muzikálové herectví. V muzikálech v současnosti hraje. Působí i jako seriálová herečka, například v seriálu Ulice nebo Gympl.Kdo je to Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Markéta Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 25. února 1986
Místo narození: Jihlava

Líbí se stručný životopis s osobou Markéta Procházková? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Odstavec? Víte, co je to Retail? Vzpomněli byste si co znamená slovo Monetární politika? Rozumíte pojmu Post Bellum?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, význam slova, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, popis, termín, přesný výraz, co je to Markéta Procházková?, význam, heslo, kdo to je, co znamená, popis, definice

Pojem Markéta Procházková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Markéta Procházková zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Markéta Procházková na Google.cz

Vyhledat pojem Markéta Procházková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Markéta Procházková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Markéta Procházková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Procházková například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Markéta Procházková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Markéta Procházková? Kdo to byl Markéta Procházková? Kdy se narodil Markéta Procházková? Kde se narodil Markéta Procházková? Markéta Procházková je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Markéta Procházková třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Procházková i v jiné kategorii než je herectví.