Kdo je to?
Kdo je Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Markéta Procházková

Kdo je Markéta Procházková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Markéta Procházková je česká zpěvačka a herečka, známá především z muzikálových rolí. Zvítězila také v soutěžích Jihlavský slavík a Rozjezdy pro hvězdy. Zpěv si pak zvolila jako svou životní roli.
Markéta Procházková studovala na konzervatoři v zaměření na muzikálové herectví. V muzikálech v současnosti hraje. Působí i jako seriálová herečka, například v seriálu Ulice nebo Gympl.Kdo je Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Markéta Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 25. února 1986
Místo narození: Jihlava

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Markéta Procházková sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Expozice? Pamatujete si definici pojmu Powerball? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kovadlina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ataka?

Klíčová slova: wiki, osobnosti, vysvětlení, narození, popis, osobnost, Markéta Procházková, zajímavosti, kdy se narodila Markéta Procházková?, život, lexikon, Markéta Procházková, informace, wikipedie, biografie, životopis

Pojem Markéta Procházková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Markéta Procházková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Markéta Procházková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Markéta Procházková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Markéta Procházková na Google.cz

Zkusit najít slovo Markéta Procházková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Procházková například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Markéta Procházková?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Markéta Procházková? Kdy se narodila Markéta Procházková? Kde se narodila Markéta Procházková? Markéta Procházková je v sekci Herectví

Kategorie herectví, vlnité vlasy muž, markéta Procházková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Markéta Procházková dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Procházková i v jiné kategorii než je herectví.