Kdo je to?
Kdo je Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Markéta Procházková?

Kdo je Markéta Procházková? Životopis, informace, biografie, herectví

Markéta Procházková je česká zpěvačka a herečka, známá především z muzikálových rolí. Zvítězila také v soutěžích Jihlavský slavík a Rozjezdy pro hvězdy. Zpěv si pak zvolila jako svou životní roli.
Markéta Procházková studovala na konzervatoři v zaměření na muzikálové herectví. V muzikálech v současnosti hraje. Působí i jako seriálová herečka, například v seriálu Ulice nebo Gympl.Kdo je Markéta Procházková? Životopis Markéta Procházková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Markéta Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 25. února 1986
Místo narození: Jihlava

Zaujala vás biografie osobnosti Markéta Procházková? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Oligarchie? Pamatujete si definici pojmu Cholerik? Vzpomněli byste si co znamená slovo Součin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlorofyl?

Klíčová slova: vysvětlení, zajímavosti, informace, Markéta Procházková, wiki, kdo je Markéta Procházková?, lexikon, kde se narodila Markéta Procházková?, biografie, datum narození, narození, národnost, osobnost, herectví, wikipedie, osobnosti

Pojem Markéta Procházková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Markéta Procházková v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Markéta Procházková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Markéta Procházková na Youtube

Zkusit najít heslo Markéta Procházková ve Wikislovníku

Vyhledat termín Markéta Procházková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Markéta Procházková například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Markéta Procházková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Markéta Procházková? Kdy se narodila Markéta Procházková? Kde se narodila Markéta Procházková? Markéta Procházková patří do sekce Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Markéta Procházková dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Markéta Procházková i v jiné kategorii než je herectví.