Kdo je to?
Kdo je to Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soudkyně Barbara? Lidé, fikce

Kdo je to Soudkyně Barbara?

Jaký je význam slova Soudkyně Barbara? Co to znamená?

Soudkyně Barbara je hlavní hrdinkou televizního seriálu uváděného TV Barrandov. Odehrává se v prostředí soudu a advokacie. Seriál vychází z reálných případů, jednotlivé kauzy jsou podávány zjednodušeně, ne vždy děj, postupy a prostředí odpovídají realitě. Soudkyně Barbara často rozhoduje bez ohledu na fakta a dokazování a navíc velice rychle.
Jejími představitelkami jsou herečky Pavlína Kafková a Alena Sasínová – Polarczyk. Seriál se vysílá ve všední dny odpoledne.Kdo je to Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soudkyně Barbara? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Soudkyně Barbara sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kapary? Víte co je Inkluze? Znáte pojem Slovo podřazené? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaizen?

Klíčová slova: původ slova, co znamená, přesný význam, fikce, slovo, termín, význam, synonymum, etymologie, Soudkyně Barbara, odborný výraz, pojem, Soudkyně Barbara, přesný výraz, informace, vysvětlení

Pojem Soudkyně Barbara je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít heslo Soudkyně Barbara na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudkyně Barbara ve Wikimedia Commons

Najít termín Soudkyně Barbara ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Soudkyně Barbara ve Wikislovníku

Vyhledat termín Soudkyně Barbara ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudkyně Barbara například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Soudkyně Barbara? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Soudkyně Barbara? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudkyně Barbara? Definice pojmu Soudkyně Barbara patří do sekce Fikce

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt výraz, text, termín, pojem třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Soudkyně Barbara i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.