Kdo je to?
Kdo je to Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soudkyně Barbara? Lidé, fikce

Soudkyně Barbara

Jaký je význam slova Soudkyně Barbara? Co to znamená?

Soudkyně Barbara je hlavní hrdinkou televizního seriálu uváděného TV Barrandov. Odehrává se v prostředí soudu a advokacie. Seriál vychází z reálných případů, jednotlivé kauzy jsou podávány zjednodušeně, ne vždy děj, postupy a prostředí odpovídají realitě. Soudkyně Barbara často rozhoduje bez ohledu na fakta a dokazování a navíc velice rychle.
Jejími představitelkami jsou herečky Pavlína Kafková a Alena Sasínová – Polarczyk. Seriál se vysílá ve všední dny odpoledne.Kdo je to Soudkyně Barbara? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soudkyně Barbara? Lidé, fikce

Tento text (Soudkyně Barbara) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jáhly? Znáte definici termínu Pašmína? Znáte pojem Svařák? Pamatujete si definici pojmu Apple Pay?

Klíčová slova: lexikon, wikipedie, Soudkyně Barbara, termín, informace, přesný význam, původ slova, Soudkyně Barbara, wiki, význam, fikce, fikce, odborný výraz, heslo, přesný výraz, synonymum

Pojem Soudkyně Barbara je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Soudkyně Barbara ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Soudkyně Barbara na Google.cz

Hledat termín Soudkyně Barbara ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Soudkyně Barbara na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Soudkyně Barbara ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudkyně Barbara například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudkyně Barbara

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Soudkyně Barbara? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudkyně Barbara? Definice pojmu Soudkyně Barbara patří do kategorie Fikce

Text vytvořen pro server Superia.cz. Pakliže jste v textech objevili chyby, tak se nebojte nám napsat. Budeme vám vděčni za jakoukoliv zpětnou vazbu.Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Soudkyně Barbara i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.