Kdo je to?
Kdo je to, byl Kazisvět? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazisvět? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kazisvět?

Co znamená a jaký je význam slova Kazisvět?

Kazisvět je manuálně nezručný, nešikovný člověk, který pokazí a zničí vše, na co sáhne. V případě kazisvěta se nejedná jen o nešťastné náhody, stejné slovo máme i pro toho, kdo škodu páchá záměrně pro jakýsi svůj snad dobrý pocit. Přítomnost takového člověka kdekoliv je zcela nežádoucí, zejména na pracovišti.


Kdo je to, byl Kazisvět? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazisvět? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Kazisvět? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova UNICEF? Vzpomenete si na definici slova ASAP? Víte co je Imho? Vzpomněli byste si na význam slova Karité?

Klíčová slova: etymologie, pojem, přesný význam, odborný výraz, Kazisvět, slovo, vysvětlení, popis, význam pojmu, termín, definice, informace, hanlivé, heslo, přesný výraz, původ slova

Pojem Kazisvět je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Kazisvět ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Kazisvět ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kazisvět v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Kazisvět ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazisvět například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Kazisvět? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kazisvět? Kdo to byl Kazisvět? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazisvět? Definice pojmu Kazisvět je v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kazisvět i jinde než v sekci než v hanlivé.