Kdo je to?
Kdo je to Kazisvět? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazisvět? Lidé, hanlivé

Kazisvět

Jaký je význam slova Kazisvět? Co to znamená?

Kazisvět je manuálně nezručný, nešikovný člověk, který pokazí a zničí vše, na co sáhne. V případě kazisvěta se nejedná jen o nešťastné náhody, stejné slovo máme i pro toho, kdo škodu páchá záměrně pro jakýsi svůj snad dobrý pocit. Přítomnost takového člověka kdekoliv je zcela nežádoucí, zejména na pracovišti.


Kdo je to Kazisvět? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kazisvět? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Kazisvět můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Národní park? Pamatujete si definici pojmu UniCredit Bank? Víte co je Sublimace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aviváž?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, pojem, termín, původ slova, etymologie, heslo, význam, Kazisvět, wikipedie, přesný výraz, přesný výraz, vysvětlení, hanlivé, hanlivé, význam pojmu

Pojem Kazisvět je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Kazisvět ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kazisvět ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Kazisvět na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Kazisvět na Google.cz

Zkusit najít termín Kazisvět v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazisvět například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Kazisvět, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Kazisvět? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazisvět? Definice pojmu Kazisvět je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní blázen, kazisvět, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Kazisvět v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.