Kdo je to?
Kdo je to, byl Kazisvět? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazisvět? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kazisvět?

Co znamená a jaký je význam slova Kazisvět?

Kazisvět je manuálně nezručný, nešikovný člověk, který pokazí a zničí vše, na co sáhne. V případě kazisvěta se nejedná jen o nešťastné náhody, stejné slovo máme i pro toho, kdo škodu páchá záměrně pro jakýsi svůj snad dobrý pocit. Přítomnost takového člověka kdekoliv je zcela nežádoucí, zejména na pracovišti.


Kdo je to, byl Kazisvět? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazisvět? Lidé, hanlivé

Tento text (Kazisvět) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova UNICEF? Pamatujete si definici pojmu Bonmot? Víte co je Imho? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podmiňovací způsob?

Klíčová slova: slovo, lexikon, Kazisvět, popis, co je to Kazisvět?, informace, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, co znamená, hanlivé, formulace, přesný význam, kdo je Kazisvět?, heslo, původ slova

Pojem Kazisvět je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kazisvět lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Kazisvět ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Kazisvět ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kazisvět ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Kazisvět ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazisvět například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Kazisvět, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kazisvět? Kdo to byl Kazisvět? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazisvět? Definice pojmu Kazisvět je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kazisvět hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).