Kdo je to?
Kdo je to, byl Násilník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Násilník? Lidé, zločin

Kdo je to Násilník?

Co znamená a jaký je význam slova Násilník?

Násilník je označení pro člověka, který využívá fyzickou sílu nebo jí hrozí jiným osobám, skupinám lidí nebo celé společnosti. Násilník může být nebezpečný i sám sobě. Svým konáním způsobuje druhým újmu, strádání, psychické poškození, fyzické či sexuální zranění nebo dokonce smrt.
Násilník nemusí použít jen fyzickou sílu, často se jedná o napadení verbální. Někdy jde i o sebepoškození nebo sebevražedné jednání. Násilníci konají buď jako jednotlivci nebo ve skupině.Kdo je to, byl Násilník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Násilník? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Násilník s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Idiom? Víte co je Ganache? Znáte definici termínu Vzduch? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nostrifikace?

Klíčová slova: význam, heslo, termín, popis, přesný výraz, co je to Násilník?, vysvětlení, slovo, původ slova, formulace, význam pojmu, co znamená, informace, zločin, wiki, synonymum

Pojem Násilník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Násilník

Zkusit najít slovo Násilník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Násilník ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Násilník ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Násilník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Násilník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Násilník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Násilník? Kdo to byl Násilník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Násilník? Definice pojmu Násilník patří do sekce zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Násilník i v jiné sekci než v zločin.