Kdo je to?
Kdo je to, byl Násilník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Násilník? Lidé, zločin

Kdo je to Násilník?

Co znamená a jaký je význam slova Násilník?

Násilník je označení pro člověka, který využívá fyzickou sílu nebo jí hrozí jiným osobám, skupinám lidí nebo celé společnosti. Násilník může být nebezpečný i sám sobě. Svým konáním způsobuje druhým újmu, strádání, psychické poškození, fyzické či sexuální zranění nebo dokonce smrt.
Násilník nemusí použít jen fyzickou sílu, často se jedná o napadení verbální. Někdy jde i o sebepoškození nebo sebevražedné jednání. Násilníci konají buď jako jednotlivci nebo ve skupině.Kdo je to, byl Násilník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Násilník? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Násilník? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ostropestřec mariánský? Pamatujete si definici pojmu Screenshot? Znáte definici termínu OMG? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lyceum?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, co je to Násilník?, definice, popis, vysvětlení, wiki, synonymum, význam pojmu, pojem, lexikon, význam, zločin, kdo to je, informace, odborný výraz

Pojem Násilník je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Násilník v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem Násilník na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Násilník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Násilník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Násilník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Násilník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Násilník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Násilník? Kdo to byl Násilník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Násilník? Definice pojmu Násilník je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Násilník i v jiné sekci než v zločin.