Kdo je to?
Kdo je to Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Negr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Negr?

Jaký je význam slova Negr? Co to znamená?

Negr je označení pro černochy, často užívané v hanlivém významu. Jedná se o pojmenování lidí, kteří mají znaky původních obyvatel Afriky. Znaky jsou zvýšený obsah melaninu v kožní vrstvě, což způsobuje tmavé zabarvení kůže celého těla, plochý a široký nos, masité rty, kudrnaté černé vlasy a větší množství potních žláz. Pocházejí z afrického kontinentu, jako otroci se dostali především do Ameriky a dalších zemí.


Kdo je to Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Negr? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Negr? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Parlament? Vzpomněli byste si co znamená slovo Výstružník? Vzpomenete si na definici slova Grenadina? Víte co je Audacity?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, přesný význam, vysvětlení, wikipedie, formulace, synonymum, pojem, informace, Negr, wiki, hanlivé, co znamená, popis, definice, slovo

Pojem Negr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Negr ve Wikislovníku

Zkusit najít Negr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Negr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Negr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Negr například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Negr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Negr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Negr? Definice pojmu Negr patří do sekce Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.