Kdo je to?
Kdo je to Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Negr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Negr?

Jaký je význam slova Negr? Co to znamená?

Negr je označení pro černochy, často užívané v hanlivém významu. Jedná se o pojmenování lidí, kteří mají znaky původních obyvatel Afriky. Znaky jsou zvýšený obsah melaninu v kožní vrstvě, což způsobuje tmavé zabarvení kůže celého těla, plochý a široký nos, masité rty, kudrnaté černé vlasy a větší množství potních žláz. Pocházejí z afrického kontinentu, jako otroci se dostali především do Ameriky a dalších zemí.


Kdo je to Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Negr? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Negr sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Parlament? Znáte pojem Babí léto? Vzpomenete si na definici slova Spotřebitelský úvěr? Vzpomenete si na definici slova Postmoderna?

Klíčová slova: přesný výraz, etymologie, slovo, Negr, přesný význam, Negr, formulace, co znamená, termín, odborný výraz, význam, pojem, přesný výraz, wiki, synonymum, hanlivé

Pojem Negr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Negr v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Negr ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Negr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Negr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Negr ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Negr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Negr například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Negr, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Negr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Negr? Definice pojmu Negr se nachází v sekci Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.