Kdo je to?
Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Negr?

Jaký je význam slova Negr? Co to znamená?

Negr je označení pro černochy, často užívané v hanlivém významu. Jedná se o pojmenování lidí, kteří mají znaky původních obyvatel Afriky. Znaky jsou zvýšený obsah melaninu v kožní vrstvě, což způsobuje tmavé zabarvení kůže celého těla, plochý a široký nos, masité rty, kudrnaté černé vlasy a větší množství potních žláz. Pocházejí z afrického kontinentu, jako otroci se dostali především do Ameriky a dalších zemí.Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Definici slova Negr můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Adorace? Znáte pojem Zástavní právo? Vzpomenete si na definici slova Nonsens? Vzpomenete si na definici slova Třtinový cukr?

Klíčová slova: heslo, lexikon, kdo je Negr?, slovo, význam slova, informace, význam, přesný výraz, formulace, kdo to je, vysvětlení, etymologie, popis, co je to Negr?, popis, wiki

Pojem Negr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Negr na Google.cz

Hledat frázi Negr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Negr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Negr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Negr například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Negr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Negr? Kdo to byl Negr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Negr? Definice pojmu Negr se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.