Kdo je to?
Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Negr?

Jaký je význam slova Negr? Co to znamená?

Negr je označení pro černochy, často užívané v hanlivém významu. Jedná se o pojmenování lidí, kteří mají znaky původních obyvatel Afriky. Znaky jsou zvýšený obsah melaninu v kožní vrstvě, což způsobuje tmavé zabarvení kůže celého těla, plochý a široký nos, masité rty, kudrnaté černé vlasy a větší množství potních žláz. Pocházejí z afrického kontinentu, jako otroci se dostali především do Ameriky a dalších zemí.


Kdo je to, byl Negr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Negr? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Negr? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Akryl? Rozumíte pojmu Ozonová díra? Vzpomenete si na definici slova Dogma? Znáte pojem Glamour?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, význam slova, význam, popis, původ slova, Negr, hanlivé, synonymum, wiki, definice, lexikon, formulace, heslo, přesný výraz, přesný význam

Pojem Negr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Negr

Hledat pojem Negr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Negr ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Negr ve Wikipedii

Vyhledat heslo Negr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Negr například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Negr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Negr? Kdo to byl Negr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Negr? Definice pojmu Negr je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.